Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2016, 19:02

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

For Honor będzie wymagać stałego połączenia z siecią

Firma Ubisoft poinformowała, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom, gra akcji For Honor wymagać będzie stałego połączenia z siecią ze względu na elementy postępu współdzielone przez kampanię fabularną i multiplayer.

Pod koniec września deweloper gry For Honor potwierdził obecność kampanii offline, mówiąc:

„Stworzyliśmy tę kampanię w taki sposób, że jeśli kupicie grę tylko dla niej, będziecie zadowoleni, nawet jeśli nigdy nie połączycie się z Internetem i nie zagracie w trybie wieloosobowym. Ma ona być pełnym doświadczeniem.”

Dziś okazało się jednak, że w rzeczywistości nowa produkcja Ubisoftu wymagać będzie stałego połączenia z siecią. Firma potwierdziła informację widniejącą na okładce o konieczności bycia online, by bawić się grą.

„Możemy potwierdzić, że For Honor wymaga stałego połączenia z siecią. Niektóre elementy postępu są dzielone pomiędzy kampanię i tryby multiplayer. Gracze muszą być zawsze podłączeni do Internetu, by grać w For Honor” – stwierdzono w komunikacie Ubisoftu.

For Honor będzie wymagać stałego połączenia z siecią - ilustracja #1

For Honor będzie trzecioosobową grą akcji, w której wcielimy się w kilka rodzajów wojowników walczących na miecze, katany topory itd. Oprócz wspomnianej kampanii fabularnej, główną atrakcją produkcji ma być multiplayer, który w dniach 14–19 grudnia doczeka się technicznych beta testów na PC-tach. Możecie się do nich zgłosić w tym miejscu. Produkcja zadebiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 14 lutego 2017 roku.