Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2015, 21:30

autor: Ender

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – zawartość przepustki sezonowej

Ubisoft ujawnił szczegółową zawartość przepustki sezonowej w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, która zadebiutuje w sklepach na początku grudnia. Gracze, którzy zdecydują się na jej zakup, otrzymają wcześniejszy dostęp do nowej zwartości tytułu, a także różnego rodzaju bonusy dla profilu w trybie multiplayer.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to pierwszy po kilkuletniej przerwie przedstawiciel popularnej serii taktycznych strzelanek. Niecałe dwa tygodnie temu oczekiwana przez fanów produkcja została ozłocona, a jej ostateczna wersja trafiła do tłoczni. Dziś deweloperzy z firmy Ubisoftu przedstawili szczegóły dotyczące zawartości przepustki sezonowej. Informacja ta może dziwić, bowiem producenci zapowiadali, że wszystkie mapy, bronie, tryby zabawy oraz grywalne postacie (operatorzy) będą wypuszczane i udostępniane za darmo, przynajmniej przez rok od premiery. Francuzi wierzą jednak, że oferta Season Passu zainteresuje najbardziej zagorzałych graczy, określając go mianem „premiowej przepustki VIP”.

Cena Season Passu została ustalona na poziomie 30 dolarów (ok. 120 zł). Jest to dość wysoka kwota, jeżeli weźmiemy pod uwagę to co oferuje w zamian. Posiadacze przepustki dostają z jednotygodniowym wyprzedzeniem dostęp do 8 nowych operatorów. Mogą oni także automatycznie rozpocząć z nimi rozgrywkę (według twórców odblokowanie każdego nowego żołnierza może zająć nawet ponad 20 godzin normalnej zabawy). Poza tym, gracze mają zapewniony stały 5-procentowy booster do zdobywanego doświadczenia w trybie multiplayer, dwie paczki skórek dla broni, 600 punktów kredytowych do wydania w wirtualnym sklepie gry, a także dodatkowe i aktualizowane codziennie zadania.

Premiera Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zaplanowana jest na 1 grudnia. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. W przeciwieństwie do poprzedniej części, Rainbow Six: Siege będzie nastawione głównie na zabawę w sieci. Pojawi się również tryb dla pojedynczego gracza, ale będzie on pełnił rolę treningu przed rozgrywkami wieloosobowymi.

  1. Taktyka, taktyka i więcej taktyki – wrażenia z zamkniętej bety Rainbow Six: Siege na PC
  2. Rainbow Six: Siege na PC Rainbow Six: Siege – kompendium wiedzy
  3. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – oficjalna strona gry