Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 13:40

For Honor - nowy zwiastun, informacje o trybach i klasach, edycja kolekcjonerska

Tegoroczna edycja targów gamescom okazała się wyjątkowo owocna dla graczy czekających na premierę For Honor. Firma Ubisoft opublikowała nowy zwiastun, podała świeże informacje na temat klas postaci i trybów rozgrywki oraz ujawniła zawartość edycji kolekcjonerskiej. Ponadto dowiedzieliśmy się, że za wersję pecetową odpowiada studio Blue Byte.

Jednym z najbardziej obiecujących nadchodzących projektów w ofercie firmy Ubisoft jest For Honor i wydawca postanowił poświęcić tej grze wiele uwagi podczas trwających obecnie targów gamescom. Jednym z owoców tego była publikacja świeżego zwiastuna, który prezentuje trzy frakcje - wikingów, rycerzy i samurajów.

Zwiastun nie tylko wygląda bardzo atrakcyjnie, ale znalazła się w nim także zapowiedź kolejnych alfa testów. Odbędą się one w dniach 15-18 września tego roku. Zainteresowani wzięciem w nich udziału powinni zarejestrować się na oficjalnej stronie.

Twórcy ujawnili również, że we wszystkich frakcjach znajdą się cztery typu wojowników, każdy dysponujący unikalnym uzbrojeniem, ekwipunkiem oraz zdolnościami.:

 1. Vanguard – bohaterowie o wysokiej elastyczności na polu bitewnym, sprawdzający się zarówno w ataku, jak i obronie.
 2. Assassins – zabójcy stawiający na szybkość i silne ataki.
 3. Heavies – najciężej opancerzeni wojownicy, z mocnymi, ale powolnymi atakami. Świetnie sprawdzają się przy obronie punktów na mapie oraz walce z jednostkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.
 4. Hybrids – postacie łączące cechy wcześniejszych trzech typów.
For Honor - nowy zwiastun, świeże informacje o trybach i klasach, Edycja Kolekcjonerska - ilustracja #2

Twórcy podzielili się także konkretami na temat trybów multiplayer i zapowiedzieli, że rozegramy je przez sieć, na podzielonym ekranie (niestety tylko na konsolach) lub samotnie przeciwko botom.

 1. Dominion – tryb, w którym dwie czteroosobowe drużyny będą walczyły o kontrolę nad polem bitewnym. Rozgrywka położy nacisk na współpracę między towarzyszami broni.
 2. Brawl – dwie grupy po dwóch graczy. Wygrywa ta, której każdy członek zabije dwóch wrogów.
 3. Duel - pojedynek jeden na jednego.
 4. Skirmish – drużynowy deathmatch dla dwóch drużyn, po czterech graczy każda.
 5. Elimination – zabawa zaczyna się z ośmioma graczami podzielonymi na dwie grupy. Ostatni ocalały wygrywa rundę dla swojej grupy.

Ponadto w sklepie Ubisoftu pojawiła się Edycja Kolekcjonerska gry. Kosztuje ona 139,99 euro, czyli około 600 złotych. Za tę kwotę otrzymacie:

 1. grę,
 2. soundtrack na płycie CD,
 3. przepustkę sezonową,
 4. zestaw grafik,
 5. DLC Digital Deluxe Pack,
 6. trzy metalowe hełmy,
 7. specjalne pudełko.

For Honor zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera odbędzie się 14 lutego przyszłego roku. Warto na koniec wspomnieć, że za konwersję na PC odpowiada studio Blue Byte, czyli autorzy m.in. serii The Settlers.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Graliśmy w singlową kampanię gry For Honor - nowego dzieła Ubisoftu