Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2016, 13:44

autor: luckie

South Park: The Fractured But Whole na nowym trailerze i gameplayu

South Park: The Fractured But Whole otrzymał właśnie nowy zwiastun przygotowany z myślą o targach gamescom 2016. W sieci pojawił się również trwający kwadrans gameplay z gry.

Na odbywających się w tym tygodniu targach gamescom 2016 nie mogło zabraknąć firmy Ubisoft z ich świetnie zapowiadającą się kontynuacją wirtualnej adaptacji serialu South Park. Z okazji imprezy przygotowano nowy „epicki” zwiastun gry South Park: The Fractured But Whole, który możecie obejrzeć powyżej z polskimi napisami.

To jednak nie koniec atrakcji. Serwis Polygon opublikował właśnie 15-minutowe nagranie z rozgrywką z South Park: The Fractured But Whole. Film prezentuje sam początek gry (pomijając scenki wprowadzające), w którym bohater uczy się zasad zabawy w superbohaterów, określa swoją klasę postaci, poznaje usprawniony system walki oraz odkrywa swoją „przejmującą” historię z dzieciństwa. Na końcu możemy obejrzeć w całości pojawiającą się wcześniej na zwiastunach bitwę superbohaterów na jezdni.

Przy tej okazji warto wspomnieć o zabawnej inicjatywie, jaką przygotowali twórcy gry dla fanów odwiedzających w tym roku niemiecką Kolonię. Osoby grające w South Park: The Fractured But Whole na gamescomie mogą zaznać wyjątkowych doświadczeń dzięki tzw. Nosulus Rift, czyli urządzeniu parodiującemu okulary do wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift, za sprawą którego można naprawdę poczuć bździny wypuszczane przez głównego bohatera.

Premierę South Park: The Fractured But Whole zaplanowano na 6 grudnia 2016. Tytuł ukaże się jednocześnie na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

  1. South Park: The Fractured But Whole - kompendium wiedzy / FAQ
  2. Widzieliśmy South Park: The Fractured But Whole - Wojna bohaterów
  3. Oficjalna strona internetowa gry South Park: The Fractured But Whole