Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2013, 19:32

autor: Góral

FIFA 14 - oficjalna zapowiedź gry już jutro

Na oficjalnym profilu firmy EA Sports na Twitterze zamieszczono informację, która głosi, że jutro nastąpi zapowiedź gry FIFA 14. W okolicach południa opublikowaliśmy plotki na jej temat, więc być może część z nich się potwierdzi.

Dzisiaj po południu opublikowaliśmy sporo niepotwierdzonych informacji na temat gry FIFA 14, a teraz na profilu EA Sports na Twitterze zamieszczono poniższy obrazek wraz z informacją, że jutro zostaną ujawnione pierwsze konkrety dotyczące kolejnej odsłony najpopularniejszej produkcji traktującej o piłce nożnej.

Jutro nastąpi oficjalna zapowiedź gry FIFA 14. - FIFA 14 - oficjalna zapowiedź gry już jutro - wiadomość - 2013-04-16
Jutro nastąpi oficjalna zapowiedź gry FIFA 14.

Raczej ciężko oba zdarzenia traktować jako zbieg okoliczności. Chyba śmiało można stwierdzić, że przynajmniej część z porannych plotek okaże się prawdą. Przypomnijmy kilka najważniejszych doniesień:

  • pojawi się marka Diadora;
  • nie będzie ligi tureckiej, ale za to zagramy w drugiej lidze brazylijskiej;
  • w grze być może pokopiemy piłkę kobietami.

Oczywiście na razie nie są to potwierdzone informacje, ale brzmią wiarygodnie, więc kto wie?

Seria FIFA ukazuje się od 1993 roku. Kolejne odsłony trafiały na niemalże każdą platformę sprzętową – od SNES’a, przez Game Boya i PlayStation, po obecne konsole, komputery i urządzenia mobilne (iOS, Android). Do marki, oprócz głównych części, zaliczają się również pozycje wypuszczane przy okazji Mistrzostw Świata i Europy, a także gry z serii Street. Poza tym, na rynku znajdują się managery piłkarskie, które cieszą się niesłabnącą popularnością.