Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2009, 09:51

autor: Vercetti

FIFA 10 - pierwszy gameplay

Do sieci wyciekły wczoraj pierwsze, blisko dwuminutowe fragmenty gry FIFA 10 na X360. Zarejestrowano je amatorską kamerą na jednym z pokazów tytułu. Żeby było ciekawiej, najprawdopodobniej wydarzenie to miało miejsce podczas prezentacji gry w Polsce, a na ekranie przewija się nawet postać głównego producenta kopanki, Davida Ruttera.

Do sieci wyciekły wczoraj pierwsze, blisko dwuminutowe fragmenty gry FIFA 10 na X360. Zarejestrowano je amatorską kamerą na jednym z pokazów tytułu. Żeby było ciekawiej, najprawdopodobniej wydarzenie to miało miejsce podczas prezentacji gry w Polsce, a na ekranie przewinęła się nawet postać głównego producenta kopanki, Davida Ruttera.

FIFA 10 - pierwszy gameplay - ilustracja #1

Gameplay pokazuje menusy, przedmeczowe animacje i urywki spotkań z udziałem takich drużyn, jak: Manchester United, Bayern Monachium czy reprezentacji Anglii i Niemiec. Niestety nie widać na nim żadnej bramki, co może nieco rozczarowywać. Tym niemniej do premiery gry w Internecie ukaże się z pewnością o wiele więcej zwiastunów FIFY 10, nie mówiąc już o demie gry, które powinno zostać opublikowane tuż przed premierą tytułu.

Rynkowy debiut sportówki EA Sports zaplanowano na 2 października. Produkt trafi na pecety, PS3, X360, Wii, PS2, NDS oraz PSP, a jego dystrybucją w naszym kraju zajmie się firma Electronic Arts Polska.