Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2015, 10:05

Fallout 4 gromi listopadową konkurencję. Top 10 Steam (22 - 28 listopada)

Fallout 4 jest bezkonkurencyjny, ale tego mogliśmy się spodziewać. Pomimo erpegowych uproszczeń i przestarzałego silnika marka wciąż roztacza wokół siebie postapokaliptyczną magię. Warto jednak rzucić okiem na pełną pierwszą dziesiątkę bestsellerów Steama, najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji na komputerach PC.

Postapokaliptyczny Boston przyciąga jak magnes, a Fallout 4 na razie nie zamierza wynosić się pierwszego miejsca listy. Od momentu premiery gra Bethesdy pozostaje liderem i pewnie przez kilka najbliższych tygodni nic się pod tym względem nie zmieni. Do pierwszej dziesiątki bonusowo załapał się także Skyrim, który po czterech latach od premiery nadal przyciąga nowych użytkowników. Czy podobnie będzie z najnowszym dziełem marylandzkiego studia? Czas pokaże.

Znakomicie radzi sobie Grand Theft Auto V, które w porównaniu podskoczyło kilka oczek do góry w ciągu kilku ostatnich dni. Do pierwszej dziesiątki wróciło Rocket League i Sid Meier’s Civilization V. Cieszy także wysoka pozycja Elite: Dangerous, co udowadnia, że wciąż jest miejsce dla ambitnych produkcji.

1.

Fallout 4

2.

Grand Theft Auto V

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

5.

Elite: Dangerous

6.

Rocket League

7.

Call of Duty: Black Ops III

8.

ARK: Survival Evolved

9.

The Elders Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

10.

Sid Meier's Civilization V: Complete Edition