Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2015, 07:00

Elite: Dangerous - Horizons w pierwszej dziesiątce. Top 10 Steam (13 - 19 grudnia)

Fallout 4 znowu utracił tron, zajęty ponownie już po raz nie wiadomo który przez Grand Theft Auto V. Tymczasem w pierwszej dziesiątce hitów Steama, najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji na PC, debiutuje Horizons - dodatek do Elite: Dangerous umożliwiający m.in. lądowanie na planetach.

Najważniejszymi informacjami dotyczącymi nowej listy bestsellerów Steama są te dotyczące faktu, że Fallout 4 znowu pożegnał się z pierwszym miejscem, a w pierwszej dziesiątce pojawiły się dwie interesujące nowości. Pierwszą z nich jest taktyczna strzelanka Squad, o której poza kartą produktu możecie poczytać także na łamach naszego serwisu. Drugim tytułem, a właściwie dodatkiem jest Elite: Dangerous - Horizons. Kosmiczni handlarze, piraci, kurierzy i górnicy w końcu mogą lądować na znajdujących się w przestrzeni ciałach niebieskich. Na implementację tej opcji fani produkcji Davida Brabena musieli czekać cały rok. Cóż, minęły czasy, kiedy cały wszechświat, wraz z powierzchniami planet i księżyców mieścił się na jednej amigowej dyskietce i był dostępny już od chwili premiery.

1.

Grand Theft Auto V

2.

Fallout 4

3.

Squad

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

Hurtworld

6.

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

7.

Elite: Dangerous - Horizons

8.

Just Cause 3

9.

Call of Duty: Black Ops III

10.

ARK: Survival Evolved

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.