Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 listopada 2020, 17:05

Elite: Dangerous od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś od godziny 17:00 do 26 listopada na platformie Epic Games Store będzie można zdobyć za darmo dwie kolejne gry. Tym razem udostępnione zostaną Elite Dangerous oraz The World Next Door.

[Aktualizacja] Elite: Dangerous i The World Next Door można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępniony zostanie MudRunner.

Choć duża część polskiej branży gier żyje dzisiaj oficjalną premierą konsoli PlayStation 5 w naszym kraju, nie można zapominać, że mamy czwartek, a to oznacza, że na platformie Epic Games Store pojawią się kolejne gry do zdobycia za darmo. Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia, będą to Elite: Dangerous oraz The World Next Door. Zanim jednak pojawi się opcja przypisania tych tytułów do swojego konta, do godziny 17:00 wciąż można zgarnąć swoje egzemplarze pozycji oddanej w ręce graczy w ubiegłym tygodniu, czyli The Textorcist.

Elite: Dangerous od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - ilustracja #1
W The World Next Door będziecie mogli zagrać za darmo dzięki Epic Games Store.

Elite: Dangerous jest stworzoną przez studio Frontier Developments czwartą odsłoną głośnej serii kosmicznych symulatorów. Podczas zabawy zostajemy rzuceni na realistycznie odwzorowaną Drogę Mleczną, gdzie za sterami niewielkiego statku kosmicznego budujemy swoją reputację i fortunę. Tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez media branżowe – w serwisie Metaritic jego pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 80/100 (na podstawie 54 recenzji).

  1. Elite: Dangerous na platformie Epic Games Store

Z kolei The World Next Door to opracowana przez studio Rose City Games przygodowa gra akcji z elementami logicznymi, w której wcielamy się w młodą dziewczynę o imieniu Jun starającą się odkryć sekrety pewnej magicznej krainy. Tytuł może przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom mangi i anime, do których nawiązuje stylistyką.

  1. The World Next Door na platformie Epic Games Store

Elite: Dangerous oraz The World Next Door będzie można zdobyć za darmo w Epic Games Store do 26 listopada. Na ten moment nie wiemy, jakie pozycje je zastąpią. Gdy tylko takowa informacja się pojawi, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Elite: Dangerous – poradnik do gry