Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 listopada 2020, 17:15

The Textorcist dostępne za darmo w EGS; Elite: Dangerous w przyszłym tygodniu

Na platformie Epic Games Store jest już dostępna za darmo kolejna gra. Tym razem do swoich kont można przypisywać The Textorcist: The Story of Ray Bibbia. Promocja potrwa do 19 listopada.

Miłośnicy nietypowych gier z pikselową grafiką zbierający darmowe produkcje w Epic Games Store po raz kolejny mogą zacierać ręce. Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia, dziś na tej platformie cyfrowej dystrybucji udostępnione zostało bowiem The Textorcist: The Story of Ray Bibbia. Tytuł ten zastąpił Dungeons 3, które było rozdawane na niej przez cały miniony tydzień.

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia jest grą stworzoną przez studio MorbidWare. To strzelanka 2D typu bullet hell (odmiana shoot'em upów; ekran jest w niej niemal w całości pokryty nawałnicą trudnych do ominięcia, wystrzeliwanych przez przeciwników pocisków, laserów i innych zagrożeń), w której naszym zadaniem jest walka z hordami demonów. Tym, co odróżnia ją od klasycznych produkcji tego typu, jest to, że wykonywanie różnych akcji w niej polega na wpisywaniu konkretnych słów za pomocą klawiatury. Tytuł został ciepło przyjęty przez media branżowe – na platformie Metacritic może się on pochwalić średnią ocen na poziomie 78/100 (na podstawie 12 recenzji).

  1. The Textorcist: The Story of Ray Bibbia na platformie Epic Games Store

The Textorcist: The Story of Ray Bibbia będzie można zdobyć za darmo w Epic Games Store do 19 listopada. Co się natomiast tyczy produkcji, które zostaną udostępnione jako kolejne, to będą to Elite: Dangerous i The World Next Door.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store