Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 listopada 2020, 17:05

autor: AlexB

Dungeons 3 od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store pojawiła się opcja darmowego przypisania do swojego konta kolejnej darmowej gry – Dungeons 3. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie do 12 listopada.

[Aktualizacja] Dungeons 3 można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie The Textorcist: The Story of Ray Bibbia.

W ubiegłym tygodniu w Epic Games Store udostępnione za darmo zostały dwie gry, wprost idealne na Halloween. Były to Blair Witch od polskiego studia Bloober Team oraz Ghostbusters: The Video Game Remastered. Obie te produkcje można przypisywać do swoich kont jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Później zostaną one zastąpione kolejną pozycją. Wbrew wcześniejszej zapowiedzi nie będzie to jednak Wargame: Red Dragon, którego debiut na platformie twórców Fortnite został odłożony na później, a Dungeons 3.

Dungeons 3 jest stworzoną przez studio Realmforge Studios strategią czasu rzeczywistego mocno skupioną na warstwie ekonomicznej, utrzymaną w klimatach fantasy. Produkcja została wydana na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w październiku 2017 roku. Stanowi ona kolejną odsłonę cyklu zapoczątkowanego przeszło dziewięć lat temu. Rozgrywka w tym tytule mocno inspirowana jest serią Dungeon Keeper – w trakcie zabawy wcielamy się we Władcę Podziemi i naszym zadaniem jest wybudowanie jak najsprawniej działającego podziemnego imperium. Tytuł spotkał się z dość ciepłym przyjęciem ze strony mediów branżowych. W serwisie Metacritic jego pecetowa wersja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 75/100.

  1. Dungeons 3 na platformie Epic Games Store

Dungeons 3 będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 12 listopada. Jak na razie nie wiemy, jaka produkcja zostanie udostępniona jako kolejna. Gdy tylko pojawi się taka informacja, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store