Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 października 2020, 16:25

Blair Witch już dostępne za darmo w Epic Games Store

Dziś o godzinie 16:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępnione za darmo zostały dwie kolejne gry. Tym razem są to Blair Witch oraz Ghostbusters: The Video Game Remastered. Opcja bezpłatnego przypisania tych produkcji do naszych kont pozostanie aktywna do 5 listopada.

Z okazji zbliżającego się Halloween firma Epic Games w ostatnich tygodniach rozdała na swojej platformie cyfrowej dystrybucji sporo gier nawiązujących do tego pełnego strachów wydarzenia. Ostatnio na przykład udostępniła Costume Quest 2 oraz Layers of Fear 2. Natomiast dziś, równo o godzinie 16:00 czasu polskiego, oddane w ręce użytkowników zostały dwa kolejne tytuły. Zgodnie z informacjami sprzed tygodnia są to Blair Witch oraz Ghostbusters: The Video Game Remastered.

Blair Witch od polskiego studia Bloober Team zadebiutowało na rynku w ubiegłym roku. Tytuł ten, oparty na licencji słynnej filmowej serii, jest pierwszoosobowym survival horrorem, w którym jako były policjant z trudną przeszłością wchodzimy w głąb lasu Black Hills nieopodal Burkittsville w stanie Maryland, by odnaleźć zaginionego chłopca. Jak nietrudno się domyślić, sprawy szybko przybierają mocno niepokojący obrót. Odważycie się rozwikłać tajemnicę ponurej puszczy?

  1. Blair Witch na platformie Epic Games Store

Ghostbusters: The Video Game Remastered również miało swoją premierę w ubiegłym roku. Jest to opracowana przez studio Saber Interactive odświeżona wersja przygodowej gry akcji z 2009 roku, w której mamy okazję wcielić się w nowego członka oddziału tytułowych Pogromców duchów i u boku bohaterów znanych z ekranów - Petera Venkmana, Raymonda Stantza, Egona Spenglera i Winstona Zeddemore’a – polujemy na upiory uprzykrzające życie mieszkańcom Nowego Jorku. Tytuł oferuje szereg etapów, na których możemy pochwalić się umiejętnością radzenia sobie z ikoniczną bronią słynnej filmowej ekipy, czyli plecakiem protonowym.

  1. Ghostbusters: The Video Game Remastered na platformie Epic Games Store

Blair Witch oraz Ghostbusters: The Video Game Remastered będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 5 listopada do godziny 17:00 czasu polskiego. Później udostępniona bezpłatnie zostanie strategia Wargame: Red Dragon.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Blair Witch – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej