Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2020, 16:58

autor: Froozyy

Przecieki z gry Starfield potwierdza koszulka dewelopera

Koszulka jednego z deweloperów z firmy Bethesda zdaje się potwierdzać prawdziwość ostatnich przecieków dotyczących gry Starfield. Na jej rękawie umieszczono logo podobne do tego, które mieliśmy okazję zobaczyć na początku października.

Ostatnimi czasy nie możemy narzekać na brak materiałów dotyczących jednego z powstających projektów firmy Bethesda Softworks – Starfield. O tym kosmicznym sandboksie nie wiemy jeszcze zbyt wiele, a sam Todd Howard zdradził niedawno, że premiera gry jest wciąż bardzo odległa. Nie przeszkadza to jednak internautom w dokopywaniu się do jakichkolwiek informacji na temat tejże produkcji. Tym razem uważnym oczom graczy nie uszedł detal w niebezpośredni sposób potwierdzający przecieki, o których informowaliśmy pod koniec września oraz na początku października.

Podczas wirtualnej konferencji deweloperów w Brighton mieliśmy okazję posłuchać wypowiedzi dyrektora zarządzającego w Bethesda Game Studios – Ashleya Chenga. Nie skupimy się jednak na jego słowach, ale zwrócimy uwagę na to, w co był ubrany. Jeśli przyjrzycie się zdjęciu poniżej, to dostrzeżecie, że pracownik firmy ma na sobie koszulkę reklamującą grę, a na jej rękawku widnieje logo podobne do tego, które wyciekło do sieci jakiś czas temu.

Przecieki z gry Starfield potwierdza koszulka dewelopera - ilustracja #1
Logo, które pojawiło się w październikowym przecieku.

Wychodzi więc na to, że samo logo faktycznie ma jakieś powiązanie z grą (i to całkiem spore, skoro umieszczono je na koszulce). Dzięki temu możemy założyć, że pozostałe przecieki (w tym screeny – na jednym z nich, widocznym poniżej, postać ma taką odznakę w kolorowej wersji na swoim skafandrze) mogą być prawdziwe. Informacje te należy jednak na razie przyjąć z pewną dozą ostrożności – w końcu na ten moment nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

 - Przecieki z gry Starfield potwierdza koszulka dewelopera - wiadomość - 2020-11-05