Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePCSwitch
Okładka The World Next Door (PC)

The World Next Door

Przygodowa gra akcji, zawierająca także elementy logiczne, w której duże znaczenie odgrywa opowiadana historia. Gracz wciela się w Jun – buntowniczą dziewczynę, która zostaje uwięziona w niebezpiecznym równoległym wymiarze (tytułowym „świecie tuż obok”).

Przygodowe | elementy logiczne | elementy zręcznościowe | multiplayer | na 2 osoby | indie | przygodowe gry akcji | podzielony/wspólny ekran

Okładka The World Next Door (PC)

data premiery gry:

28mar2019

PC Switch

The World Next Door jest inspirowaną anime i licznymi produkcjami niezależnymi przygodową grą akcji, która mocno skupia się na opowiadanej historii. Tytuł porusza takie wątki jak magia czy światy równoległe. Za jego stworzenie odpowiada studio Rose City Games, w kolaboracji z firmą wydawniczą VIZ Media.

Fabuła

Głowną bohaterką The World Next Door jest Jun – młoda dziewczyna o krnąbrnym, buntowniczym charakterze, która w wyniku pewnego splotu okoliczności trafia do przepełnionego magią i nadnaturalnymi stworzeniami świata równoległego. Wraz z poznanymi przyjaciółmi Jun postara się odkryć sekrety tego przedziwnego miejsca.

Mechanika

The World Next Door jest przygodową grą akcji, skupiającą się przede wszystkim na opowiadanej historii. Gracze mogą liczyć także na zagadki do rozwiązania oraz możliwość stopniowego rozwijania relacji z obsadą ciekawych i zróżnicowanych postaci niezależnych.

Tryby gry

Gra The World Next Door posiada tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna The World Next Door nie odbiega szczególnie od standardu typowego dla gier niezależnych. Uwagę mogą tutaj zwrócić przede wszystkim projekty postaci, wykonane przez znanego ilustratora Lorda Grisa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 53,99 PLN

Gry podobne do The World Next Door

Wymagania wiekowe The World Next Door

12+

Wymagania sprzętowe The World Next Door

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i3-4130T 2.9 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki Intel HD 4400 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7 64-bit

PC
Switch