Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2010, 12:52

autor: Olek

Drużyna marzeń dla każdego – FIFA 10 Ultimate Team już do pobrania

W zasobach PlayStation Network oraz Xbox LIVE Marketplace pojawił się dodatkowy tryb zabawy dla gry FIFA 10. Dzięki Ultimate Team posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 będą mogli stworzyć od podstaw własne „drużyny marzeń”.

W zasobach PlayStation Network oraz Xbox LIVE Marketplace pojawił się dodatkowy tryb zabawy dla gry FIFA 10. Dzięki Ultimate Team posiadacze konsol PlayStation 3 i Xbox 360 będą mogli stworzyć od podstaw własne „drużyny marzeń”.

Tryb Ultimate Team zadebiutował jeszcze w ubiegłorocznej odsłonie piłkarskiej serii FIFA i był jednym z najchętniej pobieranych dodatków typu DLC wydanych przez EA Sports. Świadczą o tym liczby. Przy pomocy FIFA 09 Ultimate Team gracze zorganizowali ponad 10 mln aukcji i transferów, wydając na nie przeszło 10 mld monet.

Drużyna marzeń dla każdego – FIFA 10 Ultimate Team już do pobrania - ilustracja #1

W FIFA 10 Ultimate Team nie wystarczy zebrać najlepszych piłkarzy.

FIFA 10 Ultimate Team stanowi rozwinięcie sprawdzonego pomysłu. Korzystając z dodatku gracze mogą zbudować i samodzielnie poprowadzić nawet kilka drużyn, pozyskując do nich zawodników spośród ponad 7500 piłkarzy dostępnych w grze. Nie wystarczy jednak kupić najlepszych... Potrzeba jeszcze odpowiedniej taktyki, strategii, a nawet troski o relacje między zawodnikami.

Właśnie owa tajemnicza „chemia” to coś z czego jesteśmy najbardziej zadowoleni w drugiej odsłonie Ultimate Team. Te zmiany wprowadziliśmy m.in. dzięki wskazówkom graczy. To czy wśród piłkarzy panować będzie dobra atmosfera, zależy od wielu czynników – podkreśla Paul Hossack, główny producent dodatku Ultimate Team do FIFA 10.

Podobnie jak w normalnych rozgrywkach sieciowych w FIFA 10 Ultimate Team gracze sami decydować będą z jak silnymi oponentami chcą się zmierzyć. Przewidziano także turnieje, do których dostęp zyskają zespoły o odpowiednio wysokich umiejętnościach (gwiazdki). Wygrana na wyższym poziomie trudności umożliwi zyskanie większej liczby monet, czyli waluty, za którą można rozwijać drużynę.

Zainteresowani nowym DLC do FIFA 10 mogą przetestować dodatek w wersji trial. Jest ona w pełni funkcjonalna, ale umożliwia rozegranie tylko 5 meczów. Stan gry może być jednak przeniesiony do pełnej wersji FIFA 10 Ultimate Team, za którą zapłacić trzeba 18 zł (PSN) lub 400 Microsoft Points (XBLM).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 10

FIFA 10