Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2010, 10:35

autor: Adrian Werner

Dragon Age 2 zostanie dzisiaj oficjalnie ujawnione?

Już od pewnego czasu docierają do nas kolejne szczątki informacji na temat Dragon Age 2. Wiele wskazuje, że właśnie dzisiaj gra zostanie wreszcie oficjalnie ujawniona.

Już od pewnego czasu docierają do nas kolejne szczątki informacji na temat Dragon Age 2. Wiele wskazuje, że właśnie dzisiaj gra zostanie wreszcie oficjalnie ujawniona.

 

Dragon Age 2 zostanie dzisiaj oficjalnie ujawnione? - ilustracja #1

 

Wszystko za sprawą wczorajszego wpisu na oficjalnym koncie Twitter należącym do Bioware, w którym obiecano, że dla fanów tego studia dzisiejszy dzień będzie wspaniały. Wszyscy spodziewają się oczywiście ujawnienia nowej gry i to właśnie druga część Dragon Age wydaje się najbardziej prawdopodobna. Wczoraj, przy okazji ogłaszania zmian, jakie zajdą w obsłudze Warhammer Online Electronic Arts opisało Bioware jako doświadczonych twórców gier RPG, którzy obecnie pracują nad DLC do Mass Effect 2, Star Wars: The Old Republic oraz właśnie Dragon Age 2. Wydaje się, że dział prasowy EA popełnił tu po prostu mały falstart.

Dodatkową wskazówką jest fakt, że magazyn Game Informer dzisiaj ujawni okładkę następnego wydania. Tradycyjnie lądują na niej artworki z nowych produkcji ujawnianych w danym numerze. Ostatnią wskazówkę zawiera sam wspomniany wpis na serwisie Twitter, gdzie zamiast słowa „tomorrow” (czyli „jutro”) użyto sformułowania „2morrow”. Jest to forma stosowana zwykle by obejść ograniczenia liczby znaków we wpisywanych wiadomościach, jednak w tym przypadku do osiągnięcia limitu brakowało jeszcze dużo. Użycie numeru dwa może więc sugerować o jaką grę chodzi.

Niezależnie od tego, jaki będzie finał całego tego zamieszania, jedno jest pewne – szykuje się emocjonujący dzień dla fanów Bioware. My trzymamy rękę na pulsie i poinformujemy was o dalszym rozwoju wypadków, gdy tylko usłyszymy coś konkretnego.