Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 sierpnia 2007, 19:21

autor: Metatron

Demo Call of Juarez na Xbox LIVE

Już od wczoraj posiadacze X360 mogą pobierać z serwisu Xbox LIVE demo gry Call of Juarez. Przypominamy, że twórcami wspomnianej produkcji są Polacy z wrocławskiego Techlandu. Co ciekawe, w tym wypadku nie mieliśmy do czynienia ze zwyczajowym wypuszczaniem dema w jakiś czas przed premierą produktu. Pełna wersja jest już bowiem w sklepach od końca czerwca – ale lepiej późno niż wcale.

Od wczoraj posiadacze X360 mogą pobrać z serwisu Xbox LIVE demo gry Call of Juarez. Przypominamy, że twórcami wspomnianej produkcji są Polacy z wrocławskiego Techlandu. Co ciekawe, w tym wypadku nie mieliśmy do czynienia ze zwyczajowym wypuszczaniem dema w jakiś czas przed premierą produktu. Pełna wersja jest już bowiem w sklepach od końca czerwca – ale lepiej późno niż wcale.

Demo Call of Juarez na Xbox LIVE - ilustracja #1

Demo zajmuje 707 MB i może je ściągnąć każdy użytkownik X360 z wyjątkiem mieszkańców Meksyku i Azji. Chętni do sprawdzenia, jak prezentuje się polska produkcja na konsole X360 mogą więc pobrać plik i zanurzyć się w wykreowany przez wrocławskich deweloperów świat Dzikiego Zachodu.

Demo Call of Juarez na Xbox LIVE - ilustracja #2

Warto dodać, że gra zyskała całkiem niezłe recenzje. Średnia ocen jej wystawianych na serwisie GameRankings.com wyniosła 72 procent, co oznacza produkcję dobrą, ale nie pozbawioną wad. Chętnych do zapoznania się z naszymi wrażeniami z konsolowej wersji Call of Juarez zapraszamy do lektury recenzji.