Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2010, 09:45

autor: Sarge

Dead Rising 2 na PC z obsługą Osiągnięć i systemu Live

Firma Capcom potwierdziła, że nadchodzące Dead Rising 2 w wersji na PC będzie obsługiwało system Games for Windows LIVE. Zatem, każdy gracz używając swojego unikalnego Gamertaga w serwisie Live będzie mógł pograć w trybie online, wysyłać i odbierać wiadomości od znajomych, czy śledzić ich obecny status (co robią, czy są obecnie zalogowani itd.)

Firma Capcom potwierdziła, że nadchodzące Dead Rising 2 w wersji na PC będzie obsługiwało system Games for Windows LIVE. Zatem, każdy gracz używając swojego unikalnego Gamertaga w serwisie Live będzie mógł pograć w trybie online, wysyłać i odbierać wiadomości od znajomych, czy śledzić ich obecny status (co robią, czy są obecnie zalogowani itd.). Pojawi się też obsługa Osiągnięć znanych doskonale posiadaczom konsoli Microsoftu, co jest zawsze dodatkowym motywatorem do wyciskania z danego tytułu wszystkiego co się da.

Dead Rising 2 na PC z obsługą Osiągnięć i systemu Live - ilustracja #1

Niestety jak wiemy w Polsce Live nie jest jeszcze oficjalnie wspierany i chcąc w pełni cieszyć się jego możliwościami, należy zarejestrować swoje konto na kraj obsługujący ten system. Zmieni się to jednak już w miesiąc po premierze Dead Rising 2 (europejski debiut 1 października), bowiem w listopadzie, jak nas zapewniano podczas trwania targów E3, Live oficjalnie ruszy w naszym kraju. Od tej pory możliwe więc będzie korzystanie ze wszystkich wymienionych wyżej zalet bez konieczności obchodzenia procesu rejestracji dziwnymi sposobami.