Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2010, 13:57

autor: Jiker

Dead Rising 2 na PC w polskiej wersji językowej (28/07/10)

Z informacji podanych właśnie przez firmę Cenega Poland wynika, że gra Dead Rising 2 w wersji na PC zostanie wydana w naszym kraju w podwójnej wersji językowej – polskiej, kinowej (polskie napisy, angielskie dialogi) lub pełnej angielskiej. Nabywca w każdej chwili będzie mógł podjąć decyzję o wyborze najbardziej pasującego mu rozwiązania.

Z informacji podanych właśnie przez firmę Cenega Poland wynika, że gra Dead Rising 2 w wersji na PC zostanie wydana w naszym kraju w podwójnej wersji językowej – polskiej, kinowej (polskie napisy, angielskie dialogi) lub pełnej angielskiej – w cenie 119,99 złotych. Nabywca nowego dzieła firmy Capcom w każdej chwili będzie mógł podjąć decyzję o wyborze najbardziej pasującego mu rozwiązania.

Dead Rising 2 na PC w polskiej wersji językowej - ilustracja #1

W DR2 gracz odwiedzi Fortune City – miasto żyjące z hazardu i innych uciech, przywodzące na myśl słynne Las Vegas. Historia będzie się toczyć wokół postaci Chucka Greena, byłego mistrza zawodów motocrossowych, który wyruszy do Fortune City z zamiarem odnalezienia lekarstwa dla swojej zainfekowanej córeczki. Aby tego dokonać będzie musiał jednak przebić się przez setki zombiaków. Pomogą mu w tym specjalne rodzaje broni, z których większość trzeba będzie opracować samemu, łącząc ze sobą znajdowane po drodze elementy.

Dead Rising 2 zadebiutuje na europejskim rynku 1 października w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Produkcja trafi na półki sklepowe m.in. w formie edycji kolekcjonerskiej. Warto jednocześnie odnotować, że użytkownicy Xboksa 360 na miesiąc przed debiutem gry otrzymają możliwość zakupienia oraz przetestowania dedykowanego tylko tej konsoli prologu Case Zero. Zostanie on opublikowany w ramach serwisu Xbox Live i będzie kosztować 400 punktów Microsoftu. Akcja samodzielnego dodatku będzie się toczyć na trzy lata przed wydarzeniami z pełnej wersji DR2, w mieścinie Still Creek.