Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 sierpnia 2010, 14:14

autor: Jiker

Wieści ze świata (Driver: San Francisco, Dead Rising 2, NBA Jam) 3/08/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o NBA Jam na X360 i PS3, kolejnym studiu byłych pracowników firmy GRIN, Osiągnięciach w Dead Rising 2, a także samochodach w Driver: San Francisco. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o NBA Jam na X360 i PS3, kolejnym studiu byłych pracowników firmy GRIN, Osiągnięciach w Dead Rising 2, a także samochodach w Driver: San Francisco. Zapraszamy do lektury.

NBA Jam

Firma EA Sports poinformowała, że zręcznościowa gra NBA Jam, zapowiedziana dotąd wyłącznie na Wii, trafi również na Xboksa 360 i PlayStation 3, jednakże bez trybu Remix Tour, zapewniającego kilkanaście godzin zabawy (ekskluzywnego względem Wii). Potwierdzone zostały w ten sposób plotki i spekulacje, którymi zachodnie serwisy karmiły nas od kilkunastu dni. Warto przy tym odnotować, że NBA Jam będzie rozprowadzane za darmo w zestawie z NBA Elite 11 (X360, PS3 – premiera 8 października) – pierwszą odsłoną nowej, koszykarskiej marki EA, zastępującej dotychczasową serię NBA Live. W pudełku z grą znajdzie się specjalny kod, uprawniający nabywcę do pobrania gry z poziomu Xbox Live lub PlayStation Network. NBA Jam w wersjach na X360 i PS3 nie będzie sprzedawane samodzielnie.

Wieści ze świata (Driver: San Francisco, Dead Rising 2, NBA Jam) 3/08/10 - ilustracja #1

Whiteout

Do życia powołane zostało kolejne studio deweloperskie założone przez pracowników zamkniętej w 2009 roku firmy GRIN (znanej z Bionic Commando oraz Wanted: Weapons of Fate). Whiteout, bo tak brzmi jego nazwa, pracuje aktualnie nad grą opartą na silniku CryEngine 3, która będzie rozprowadzana za sprawą serwisów dystrybucji cyfrowej. Więcej informacji na jej temat zostanie ujawnionych w trakcie kolońskich targów gamescom (15-17 sierpnia).

Dead Rising 2

W Sieci opublikowana została pełna lista Osiągnięć, które będziemy mogli zdobyć w grze akcji Dead Rising 2 (PC, X360, PS3). Przypominamy, że europejska premiera pełnej wersji dzieła firmy Capcom zapowiadana jest na 1 października. Produkcja trafi na półki sklepowe m.in. w formie edycji kolekcjonerskiej. Użytkownicy Xboksa 360 na miesiąc przed debiutem otrzymają możliwość przetestowania dedykowanego tylko tej konsoli prologu Case Zero, który będzie można zakupić za 400 punktów Microsoftu.

Driver: San Francisco

Koncern Ubisoft zdradził, że w Driver: San Francisco – najnowszej odsłonie popularnej samochodowej serii – zasiądziemy za kierownicą niezwykłego DeLoreana, znanego szerzej z Powrotu do przyszłości. Oprócz niego w grze główne role zagrają Shelby GT500 (1969 rok), McLaren MP4-12C z (2011 rok), Dodge Challenger (1970 rok) oraz Dodge Charger (1969 rok). Przypominamy, że produkcja zadebiutuje na PC, X360 i PS3 w 2011 roku.

Wieści ze świata (Driver: San Francisco, Dead Rising 2, NBA Jam) 3/08/10 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Heavy Fire: Special Operations

Alter Ego

Patrician IV

Black Prophecy

Ys Seven

Create

Shaun White Skateboarding

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

SKATE 3 - After Dark

Guitar Hero: Warriors of Rock - Quest Mode

Mafia II - Kick in the Head

Star Trek Online - Dabo Trailer

Mythos - Intro Trailer

Medal of Honor - The Catalyst (Full)

DJ Hero 2 - Tiesto Gameplay Trailer

Gramy w Castlevania: Harmony of Despair Gramy!

Victoria 2 - trailer #1

Spider-Man: Shattered Dimensions – Behind The Scenes – Stan Lee

Kane & Lynch 2: Dog Days - Exmercenary

Etrian Odyssey III: The Drowned City

Create

gry