Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 sierpnia 2011, 11:45

autor: Maciej Jałowiec

Darmowe Gry - wiadomości (6-13 sierpnia)

Nowe serwery dla Battlestar Galactica Online, dodatkowa zawartość w grze Skyrama, zgarnij wierzchowca w Runes of Magic i zagraj z nami w Battlefield Heroes - zapraszamy do lektury!

Witajcie w nowym, cyklicznym newsie, w którym co tydzień będziemy sprawdzać, co słychać w świecie darmowych gier przeglądarkowych i klientowych. Mamy nadzieję, że zarówno formuła, jak i treść tych wiadomości przypadnie Wam do gustu. Korzystając z okazji

Battlefield Heroes w dziale Multigier

Dział Multigier wzbogacił się o nową pozycję – Battlefield Heroes, czyli darmową odsłonę popularnej serii online’owych gier akcji. W odróżnieniu od pozostałych tytułów z tego cyklu, BFH odznacza się kreskówkową grafiką i widokiem zza pleców naszego wojaka. Wszystkich z Was, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z tą pozycją, zapraszamy do pobrania gry, a także do naszej encyklopedii po dodatkowe informacje na jej temat.

Darmowe Gry - wiadomości (6-13 sierpnia) - ilustracja #1

Battlestar Galactica Online

Gra przeglądarkowa tworzona na licencji popularnego serialu, Battlestar Galactica Online, rozwija się nieustannie. W BGO w maju zarejestrowano dwumilionowe konto, a biorąc pod uwagę niesłabnącą popularność tytułu, Wydawca BigPoint zdecydował się otworzyć dwa kolejne serwery do gry – Virgon i Canceron.

Skyrama

Darmowe Gry - wiadomości (6-13 sierpnia) - ilustracja #2

Przeglądarkowy tytuł o prowadzeniu lotniska, choć wciąż jest w fazie bety, doczekał się aktualizacji. Firma BigPoint poszerzyła zawartość Skyramy o nowe samoloty i budowle z nimi związane. Nie zabrakło również budowli generujących pasażerów. Obecne są także helikoptery, gotowe pracować na rzecz naszych wirtualnych lotnisk.

Runes of Magic

Przypominamy o ciągle trwającej akcji, dzięki której możecie zupełnie za darmo zdobyć tzw. Gromowego Wierzchowca Bojowego dla swojej postaci w grze MMO Runes of Magic.

Pozostałe wiadomości

Korzystając z okazji zapraszamy również na stronę Darmowych Gier na Facebooku, gdzie również może natknąć się na informacje i konkursy związane z tytułami free-to-play.