Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2014, 14:54

autor: Orbech

Czwarty dzień Wiosnobrania – przeceny gier Creative Assembly i Relic Entertainment

W południe rozpoczął się czwarty dzień Wiosnobrania w muve.pl, który obfituje w przeceny gier studiów Creative Assembly i Relic Entertainment. Dzisiaj obniżono ceny m.in. serii Total War, tytułów osadzonych w uniwersum Warhammera 40,000 oraz gry Aliens: Colonial Marines.

Czwarty dzień Wiosnobrania to przede wszystkim prawdziwa gratka dla fanów strategii. - Czwarty dzień Wiosnobrania – przeceny gier Creative Assembly i Relic Entertainment - wiadomość - 2014-04-11
Czwarty dzień Wiosnobrania to przede wszystkim prawdziwa gratka dla fanów strategii.

W samo południe wystartował czwarty dzień Wiosnobrania w Muve.pl. W sklepie pojawiły się nowe oferty cyfrowych gier na PC w obniżonych cenach. Dzisiejszy zestaw obfituje głównie w przeceny produkcji studia Creative Assembly i Relic Entertainment. Promocja powinna zainteresować przede wszystkim fanów gier strategicznych, ponieważ w sumie za około 200 złotych mogą nabyć wszystkie odsłony serii Total War spod szyldu studia Creative Assembly. Poza tym przeceniono tytuły z cyklu Warhammer 40,000 i Company of Heroes, a także grę, cieszącą się raczej złą reputacją – Aliens: Colonial Marines (niższa cena może jednak przekonać do zakupu największych fanów Obcego). Interesującą ofertą jest również Warhammer 40,000: Space Marine w cenie 29,99 złotych. Poniżej przezentujemy wam niektóre z ciekawszych pozycji:

Przypominamy, że oferta jest ograniczona czasowo do jutra do 12:00. Promocja potrwa w sumie do 14 kwietnia i obejmie produkcje na komputery PC w wersji elektronicznej, przecenione nawet o 83%. Aktualna lista tytułów, które wchodzą w skład wyprzedaży dostępna jest na stronie Wiosnobrania. Jutro o 12:00 pojawi się kolejna pula gier w niższych cenach. Zachęcamy również do śledzenia wiadomości o Wiosnobraniu na Facebooku.