Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2006, 09:41

Chris Morris o Half-Life 2: Episode Two - Valve planuje szokujące wydarzenie

Chris Morris, dziennikarz pracujący dla CNN, poświęcił swój cotygodniowy felieton w rubryce Game Over, zdobywającej coraz większą popularność tendencji do dzielenia gier na epizody i publikowania ich drogą elektroniczną. Biorąc za przykład jeden z najbardziej znanych programów tego typu – Half-Life 2 – zdradził on interesującą wiadomość dotyczącą jego fabuły. Jeśli nie chcesz wiedzieć co stanie się w drugim oficjalnym dodatku, NIE CZYTAJ dalej tej wiadomości.

Chris Morris, dziennikarz pracujący dla CNN,poświęcił swój cotygodniowy felieton w rubryce Game Over , zdobywającej coraz większą popularność tendencji do dzielenia gier na epizody i publikowania ich drogą elektroniczną. Biorąc za przykład jeden z najbardziej znanych programów tego typu – Half-Life 2 – zdradził on interesującą wiadomość dotyczącą jego fabuły. Jeśli nie chcesz wiedzieć co stanie się w drugim oficjalnym dodatku, NIE CZYTAJ dalej tej wiadomości.

Chris Morris o Half-Life 2: Episode Two - Valve planuje szokujące wydarzenie - ilustracja #1

Morris twierdzi, że w grze Half-Life 2: Episode Two, która na rynku zadebiutuje wiosną przyszłego roku, firma Valve Corporation planuje zabić jedną z ważniejszych postaci. W tekście brak informacji, kogo miałby spotkać smutny koniec, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to Alyx Vance. Jak doskonale pamiętamy z udostępnionego przez twórców gry zwiastuna, to właśnie ona najbardziej ucierpiała w wyniku katastrofy pociągu, którym Gordon Freeman i dziewczyna opuścili zrujnowane miasto City 17.

W artykule znajdziemy również informację dotyczącą dalszych losów popularnej serii. Według Morrisa członkowie Valve Corporation nie podjęli jeszcze decyzji o kontynuowaniu cyklu. Wszystko ma rozstrzygnąć się dopiero po premierze epizodu trzeciego, która wstępnie planowana jest na drugą połowę przyszłego roku.