Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 października 2006

Star Wars Galaxies przez 14 dni za darmo
Star Wars Galaxies przez 14 dni za darmo

Maciej Myrcha, 8 października 2006, 15:59

Przedstawiciele firm LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowali, iż przez 14 dni można będzie przetestować pełną wersję gry Star Wars Galaxies: An Empire Divided oraz jej pierwszego rozszerzenia, Jump to Lightspeed, zupełnie za darmo.

Kalendarz z nagimi graczkami
Kalendarz z nagimi graczkami

Maciej Myrcha, 8 października 2006, 14:59

Wiadomość ta przeznaczona jest raczej dla "dojrzałych" graczy, czytacie ją więc, a raczej klikacie w podany link pod warunkiem, że ukończyliście 18 lat:) Serwis Nerdcore zdecydował się bowiem stworzyć kalendarz, w którym swoje wdzięki prezentują nie do końca ubrane dziewczyny - graczki.

Dark Messiah of Might & Magic w złocie - nieoficjalnie
Dark Messiah of Might & Magic w złocie - nieoficjalnie

Maciej Myrcha, 8 października 2006, 14:46

Mimo, iż Ubisoft nie wydał w tej sprawie oficjalnego oświadczenia, wygląda na to, że Dark Messiah of Might & Magic został "ozłocony". Informację tę podajemy za redakcją serwisu GamersHell. Widać "Piekiełko" ma jakiegoś informatora u francuskiego wydawcy:)

Nowe studio developerskie, a w nim współtwórcy GTA: San Andreas, Silent Hill i The Warriors

Radosław Grabowski, 8 października 2006, 13:32

Z pewnością doświadczenie, wyniesione z developingu takich tytułów jak Grand Theft Auto: San Andreas, The Warriors i Silent Hill, okazuje się bardzo przydatne w trakcie tworzenia kolejnych gier. Właśnie tego typu przeszłością mogą pochwalić się wybrani pracownicy nowo powstałego studia o nazwie Bedlam.

Zawartość japońskiego pudełka z PlayStation 3
Zawartość japońskiego pudełka z PlayStation 3

Radosław Grabowski, 8 października 2006, 12:23

W okresie minionych targów Tokyo Game Show 2006 dowiedzieliśmy się, jak wygląda opakowanie nadchodzącej konsoli PlayStation 3. Natomiast teraz prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni nadeszły informacje, dotyczące dokładnej zawartości pudełka. Niniejsze wiadomości odnoszą się jedynie do rynku japońskiego, na którym PS3 zadebiutuje 11 listopada 2006.

Nowe informacje nt. Clive Barker's Jericho
Nowe informacje nt. Clive Barker's Jericho

Radosław Grabowski, 8 października 2006, 10:10

Od oficjalnej zapowiedzi z 19 lipca 2006 nie mieliśmy żadnych świeżych informacji, dotyczących nadchodzącej gry pt. Clive Barker's Jericho. Jednakże dziś wreszcie możemy podać Szanownym Czytelnikom kilka nowych danych na temat tego znakomicie rokującego na przyszłość produktu dla komputerów PC oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360.