Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lipca 2011, 10:32

autor: Hed

Child of Eden na PS3 – potwierdzono datę premiery i zaskakująco niską cenę

Wydawca Child of Eden potwierdził datę premiery gry na PlayStation 3 i dodatkowo ujawnił, że w Europie będzie ona dostępna w zaskakująco niskiej cenie. Posiadacze konsol Sony zagrają w nowe dzieło autora Rez przy pomocy padów i PlayStation Move.

Child of Eden, nowa gra twórcy kultowego Rez, zostanie wydana na PlayStation 3 w zaskakująco niskiej cenie. Firma Ubisoft potwierdziła, że gracze z Europy dostaną produkcję 23 września za jedyne 19,99 euro (ok. 81 zł), czyli połowę standardowej ceny. Ta decyzja wynika zapewne ze słabej sprzedaży xboksowej wersji tytułu, która pojawiła się w sklepach w ubiegłym miesiącu.

Przedstawiciel polskiego oddziału Ubisoft potwierdził dla nas, że w Polsce gra również będzie tańsza od standardowych wydań pudełkowych konsolowych produkcji. Rekomendowana cena Child of Eden na PS3 w naszym kraju to 129,90 złotych.

Trudno powiedzieć jak ten fakt wpłynie na wersję z Xboksa 360. Istnieje szansa na to, że także ta edycja doczeka się obniżki.

Child of Eden na PS3 – potwierdzono datę premiery i zaskakująco niską cenę - ilustracja #1

Posiadacze PlayStation 3 zagrają w Child Of Eden za pomocą padów i PlayStation Move, co może być świetną promocją dla tego kontrolera ruchowego (na Xboksie 360 tytuł wspiera Kinecta). O ile gra Ubisoftu i studia Q Entertainment w ogóle zainteresuje graczy. Edycję na Xboksa 360 kupiło w czerwcu zaledwie 34 tysiące Amerykanów.

Wyjątkowo niska cena gry na PlayStation 3 sprawia, że nie będziemy mieli żadnego tłumaczenia przed wymiganiem się od kupienia jej. Tetsuya Mizuguchi, autor Child of Eden, jest znany ze swoich ciekawych pomysłów i zainteresowania sztuką.

  1. Gramy w Child of Eden
  2. Inne zwiastuny