Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lutego 2010, 10:47

autor: Adrian Werner

Cezary Pazura w Battlefield: Bad Company 2

Kilka dni temu informowaliśmy, że w polskiej wersji Battlefield: Bad Company 2 w rolę Haggarda wcieli się Mirosław Baka. Dziś dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączy również Cezary Pazura.

Kilka dni temu informowaliśmy, że w polskiej wersji Battlefield: Bad Company 2 w roli Haggarda wystąpi Mirosław Baka. Dziś dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączy również Cezary Pazura.

 

Cezary Pazura w Battlefield: Bad Company 2 - ilustracja #1

 

Aktor wcieli się w postać Sweetwatera i pierwsze efekty tego możecie ocenić oglądając filmik z próbkami głosu oraz komentarzem na temat tego jak wygląda praca przy dubbingowaniu gry. Polskie wersje z reguły budzą skrajne emocje, ale w tym wypadku głos Cezarego Pazury wydaje się pasować doskonale. Starsi gracze mogą zresztą pamiętać jak dobrze poradził sobie przy okazji Hokus Pokus Różowa Pantera oraz Na kłopoty Pantera.

 

Cezary Pazura w Battlefield: Bad Company 2 - ilustracja #2

 

Wczoraj informowaliśmy, że Electronic Arts planuje materiały DLC dla wszystkich swoich tegorocznych gier. Battlefield: Bad Company 2 nie będzie wyjątkiem. Patrick Bach (producent gry) w wywiadzie dla serwisu Worthplaying zdradził, czego mogą się spodziewać fani tej produkcji. Twórcy mają zaplanowane długofalowe wspieranie swojego dzieła. Bad Company 2 wystartuje ze sklepem wbudowanym w samą grę. Za jego pośrednictwem będzie można uzyskać dostęp do materiałów zarówno darmowych jak i płatnych.

Dodatkowo po raz kolejny podkreślono, że wersja pecetowa nie będzie zwykłym portem. Patrick Bach stwierdził, że gracze komputerowi będą zachwyceni jakością swojej wersji, m.in. dzięki wprowadzeniu pełnej obsługi DirectX 11 oraz wsparcia dla technologii firmy nVidia symulującej efekt prawdziwie trójwymiarowego obrazu.

Premiera gry nastąpi w Polsce już 5 marca. Na koniec chcielibyśmy przypomnieć o zorganizowanym przez naszą redakcję konkursie, w którym do wygrania jest 10 egzemplarzy pełnej wersji Bad Company 2, ufundowanych przez EA Polska.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Battlefield: Bad Company 2

Battlefield: Bad Company 2