Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2012, 13:00

autor: Aver

Borderlands 2 – udostępniono kalkulatory umiejętności dla czterech bohaterów gry

Studio Gearbox Software udostępniło na oficjalnej stronie Borderlands 2 kalkulatory umiejętności dla czterech głównych bohaterów gry. Umożliwiają one szczegółowe zapoznanie się ze zdolnościami Axtona, Zero, Mai oraz Salvadora na nieco ponad tydzień przed premierą tytułu.

Twórcy Borderlands 2 udostępnili na oficjalnej stronie gry kalkulatory umiejętności dla czterech postaci, które pojawią się w podstawowej wersji tytułu – Axtona, Zero, Mai oraz Salvadora. Z czasem zostanie zapewne dodane podobne narzędzie dla klasy Mechromancera.

Borderlands 2 – udostępniono kalkulatory umiejętności dla czterech bohaterów gry - ilustracja #1
Kalkulator umiejętności dla postaci Salvadora – Gunzerkera

Kalkulatory umiejętności są proste w obsłudze i umożliwiają zapoznanie się ze wszystkimi zdolnościami postaci. W ten sposób na ponad tydzień przed premierą Borderlands 2 możemy szczegółowo zaplanować rozwój naszej ulubionej klasy. Tak jak w przypadku podobnych narzędzi w innych produkcjach, np. Diablo III, przygotowanym „buildem” można podzielić się z przyjaciółmi za pośrednictwem Facebooka i Twittera.

Choć udostępnione narzędzie nie jest żadnym novum, to trzeba przyznać, że studio Gearbox Software nie próżnuje, gdy chodzi o promocję swojej najnowszej produkcji. W drugiej połowie sierpnia twórcy z Plano w stanie Teksas uraczyli nas 16-bitową grą w przeglądarce, a niecały tydzień temu pojawił się pełen ironii i humoru film o przygodach w świecie Pandory.

Borderlands 2 ukaże się w Polsce 21 września na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3. W wersji na komputery stacjonarne tytuł będzie powiązany z pakietem narzędzi Steamworks. Produkcja niemal na pewno będzie bardzo dużym sukcesem komercyjnym, na co wskazują liczne preordery, m.in. w Polsce i Wielkiej Brytanii.