Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2012, 11:21

16-bitowy Borderlands w przeglądarce – zabawna reklama gry studia Gearbox

Gearbox reklamuje Borderlands 2 16-bitową przeróbką gry, w którą można zagrać za darmo w przeglądarce. Zabawnej produkcji towarzyszy kampania wiralowa utrzymana w stylistyce retro.

16-bitowy Borderlands w przeglądarce – zabawna reklama gry studia Gearbox - ilustracja #1
16-bitowa minigierka reklamuje Borderlands 2.

Firma 2K Games i studio Gearbox Software przygotowały zabawną promocję gry Borderlands 2. Na specjalnej stronie można zagrać za darmo w 16-bitową wersję nadchodzącej strzelanki. Twórcy opisują ją jako „old skoolowy” tytuł z 1989 roku, od którego zaczęła się historia Borderlands. Wciągającej gierce towarzyszy kampania wiralowa, pokazują między innymi rodzeństwo kłócące się o możliwość zagrania w pudełkowe wydanie „klasyka”.

W The Border Lands wcielamy się w jednego z czterech bohaterów Borderlands 2, aby odpierać ataki kolejnych fal przeciwników. Z czasem zyskujemy dostęp do lepszych rodzajów broni. Prosty demake, czyli przeróbka nowszej gry do starszej postaci, powinien spodobać się fanom stylistyki retro. Ogólnie rzecz biorąc, pomysłodawcom akcji należą się pochwały – to doskonały i klimatyczny sposób na zareklamowanie drugiej części Borderlands.

W Borderlands 2 wrócimy na planetę Pandora, opanowaną przez gangi i potwory. Czwórka bohaterów rozprawi się z nimi przy pomocy nowych umiejętności oraz futurystycznego sprzętu. Część z atrakcji Gearbox pokazał na targach Gamescom – szczegóły znajdziecie w niedawnej zapowiedzi. Gra trafi do sprzedaży 18 września w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Polskim dystrybutorem Borderlands 2 jest Cenega Poland.

  1. Wybitnie rozrywkowa rzeź - graliśmy w Borderlands 2 na gamescom 2012!
  2. The Border Lands