Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2012, 11:30

autor: Sarge

Jakie atrakcje przyniesie członkostwo VIP w grze Forza Horizon?

Twórcy gry Forza Horizon ujawnili, jakie korzyści spotkają graczy z członkostwem VIP w nadchodzącej odsłonie popularnej serii wyścigowej. Jest to jedna z atrakcji dostępnych w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej nadchodzącego tytułu.

Zespoły Turn 10 Studios oraz Playground Games ogłosiły szczegóły na temat członkostwa VIP w grze Forza Horizon. Zostaną nim nagrodzeni wszyscy posiadacze Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej, której zawartość poznaliśmy w ubiegłym miesiącu.

Członkostwo VIP w grze Forza Horizon daje przede wszystkim dostęp do pięciu dodatkowych samochodów: 2012 Audi R8 GT Spyder, 2011 Koenigsegg Agera, 2011 Lamborghini Sesto Elemento, 2012 Pagani Huayra oraz 2011 RUF Rt 12 R. Niewykluczone, że z czasem być może będą sprzedawane oddzielnie jako płatne dodatki DLC.

Jakie atrakcje przyniesie członkostwo VIP w grze Forza Horizon? - ilustracja #1
Forza Horizon ma być odświeżeniem popularnej serii wyścigowej

Użytkownicy VIP otrzymają również specjalną ikonę przy Gamertagu w Forza Horizon, wyróżniającą ich spośród pozostałych graczy. Członkowie VIP będą mieli także dostęp do ekskluzywnych wyścigów w trybie Rivals Mode oraz mogą liczyć na specjalne nagrody. Oprócz tego dostaną dodatkowe miejsce na przechowywanie malowań pojazdów, zdjęć, czy filmów w obrębie gry oraz na oficjalnej stronie w sekcji MyForza Gallery.

Członkostwo VIP to jeden z elementów zawartości Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej gry Forza Horizon. Sporym atutem tej wersji ma być również przepustka Horizon Festival dająca dostęp do ekskluzywnej zawartości na Xbox Live. Oprócz tego otrzymamy dodatki DLC z pięcioma samochodami i wersjami kolorystycznymi, steelbook oraz możliwość szybszego zdobywania punktów w trakcie zabawy. Więcej szczegółów na temat poszczególnych elementów zestawu poznamy niebawem.

Forza Horizon zadebiutuje 23 października w Stanach Zjednoczonych na Xboksie 360. Dokładna data premiery w Europie pozostaje nieznana, ale zapewne dojdzie do niej trzy dni później. Gra ma zaoferować świeże spojrzenie na tematykę popularnej serii wyścigowej, nie stanowiąc jej bezpośredniej kontynuacji. W związku z tym głównym deweloperem zostało studio Playground Games, a dotychczasowi twórcy z zespołu Turn 10 Studios pełnią jedynie rolę pomocniczą.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.