Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2012, 17:44

Borderlands 2 – nowa klasa, edycja wyglądu postaci i inne wieści z PAX East

Gearbox ujawnił nową klasę postaci z Borderlands 2 – skrzyżowanie robota z kobietą, czyli Mechromancer. Co ciekawe, klasa zostanie udostępniona dopiero po premierze gry jako DLC. Autorzy produkcji przekazali kilka innych informacji na jej temat.

Borderlands 2 – nowa klasa, edycja wyglądu postaci i inne wieści z PAX East - ilustracja #1

Na imprezie PAX East studio Gearbox pokazało nową klasę postaci z gry Borderlands 2. Jest nią Mechromancer, hybryda kobiety i maszyny, która zostanie dodana do gry po premierze jako DLC (rozszerzenie będzie dostępne bezpłatnie dla osób zamawiających produkcję przedpremierowo). Postać będzie korzystała z pomocy gigantycznego robota o nazwie D374-TP, czyli Deathtrap. Grafikę przedstawiającą bohaterkę opublikował Game Informer.

Dowiedzieliśmy się też, że w grze pojawi się możliwość zmiany ustawień wyglądu postaci. Nowe stroje, hełmy i sprzęt otrzymamy za zaliczanie misji oraz wyzwań rozsianych po świecie Borderlands, a także awansowanie postaci. Gracze, którzy mieli okazję zagrać w pierwszą część serii otrzymają podobno specjalne zestawy skórek. To niewielki, ale ciekawy dodatek – w końcu nasi wojownicy będą różnili sie nie tylko uzbrojeniem.

Borderlands 2 – nowa klasa, edycja wyglądu postaci i inne wieści z PAX East - ilustracja #2
Mechromancer – klasa dostępna w DLC. Zdjęcie opublikowane przez Game Informer.

Co więcej, autorzy szykują specjalną edycję Borderlands 2, która będzie kosztowała 149,99 dolarów (nie podano europejskiej ceny). Znajdziemy w niej figurkę Marcusa Kincaida w wersji „bobblehead” oraz płytę z grą. Zestaw zostanie opanowany w plastikową skrzynię z przedmiotami, którą bez problemów rozpoznają fani Borderlands. Więcej szczegółów na temat tej edycji oraz nowej klasy postaci poznamy zapewne w nadchodzących dniach.

  1. Oficjalna strona Borderlands 2