Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2012, 18:20

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (1 - 8 kwietnia 2012 )

W minionym tygodniu na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wśród nich znalazły się testy Kingdom of Amalur: Reckoning oraz Ridge Racer Unbounded. Pisaliśmy również o najciekawszych grach darmowych, oraz wielu wartościowych produkcjach niezależnych.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (1 - 8 kwietnia 2012 ) - ilustracja #1

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w minionym tygodniu na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność dwóch tytułów. Pierwszym z nich było udane action-RPG Kingdom of Amalur: Reckoning. Ujawnione przed premierą wymagania sprzętowe były dosyć wyśrubowane, ale w rzeczywistości gotowa gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana. Pod tym względem mniej imponująca okazała się druga z testowanych przez nas produkcji, czyli Ridge Racer Unbounded.

Pisaliśmy także wiele o grach niezależnych. Przybliżyliśmy nadchodzącą survivalową platformówkę Under the Ocean, która zaoferuje znacznie większą głębie i realizm rozgrywki, niż to, do czego przyzwyczaiły nas inne tytuły tego typu. Sporo miejsca poświęcililiśmy też dwóm intrygującym sandboxom – Kenshi i Black Market HD. Pierwszy z nich to mieszanka gatunków RTS i RPG osadzona w postapokaliptycznym świecie z mocnymi elementami orientalnymi. Natomiast Black Market HD można w skórcie opisać jako dwuwymiarową wersję takich produkcji jak Freelancer czy seria Privateer. Miłośników gier logicznych powinna natomiast zainteresować wieść o premierze kreskówkowego Offspring Fling. Tradycyjnie przygotowaliśmy również zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ciągu ostatnich kilku dni.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (1 - 8 kwietnia 2012 ) - ilustracja #2
Under the Ocean

W sumie, w okresie od 1 do 8 kwietnia 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy gier na notebookach

Wybór ciekawszych newsów:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.