Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2012, 15:05

Borderlands 2 pojawi się we wrześniu. Zobacz nowy zwiastun gry

W nowym widowiskowym zwiastunie Borderlands 2 ujawniono dokładną datę premiery gry. Produkcja studia Gearbox zostanie wydana we wrześniu tego roku.

Borderlands 2 pojawi się we wrześniu. Zobacz nowy zwiastun gry - ilustracja #1

Studio Gearbox Software podało dokładną datę premiery gry Borderlands 2. Kontynuacja hitu, który swoją popularnością zaskoczył niejedną osobę, zostanie wydana 21 września w Europie i trzy dni wcześniej na rynku amerykańskim. Informacja została przekazana w nowym, trzyminutowym zwiastunie, którego siłą napędową jest przede wszystkim świetnie dopasowana muzyka. Druga wyprawa na Pandorę zapowiada się coraz ciekawiej.

Wydawca gry, czyli 2K Games, potwierdził, że osoby, które zamówią ją przedpremierowo otrzymają dostęp do tak zwanego Borderlands 2 Premiere Club. Członkostwo w klubie oznacza możliwość ściągnięcia za darmo kilku pakietów z nową zawartością: Gearbox Gun Pack (unikalna kolekcja broni), Golden Key (klucz otwierający skrzynkę Golden Sanctuary) oraz Vault Hunter’s Relic (przedmiot zwiększający szczęście w poszukiwaniu przedmiotów).

W materiale filmowym przypomniano najważniejsze cechy Borderlands 2. W grze powrócimy na planetę Pandora, aby wcielić się w jedną z czterech postaci i zmierzyć się z niejakim Handsome Jackiem, lokalnym tyranem i szefem korporacji Hyperion. Do dyspozycji otrzymamy standardowo miliardy wariantów broni oraz mnóstwo umiejętności. Ważną zaletą produkcji pozostaje czteroosobowy tryb kooperacji (lokalnie i online).

Borderlands 2 trafi na komputery osobiste, Xboksa 360 i PlayStation 3.