Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2012, 17:36

Cenega chwali się ilością pre-orderów Borderlands 2

Firma Cenega, oficjalny polski dystrybutor Borderlands 2 w naszym kraju, chwali się, że liczba pre-orderów gry jest dziesięciokrotnie wyższa od zamówień przedpremierowych pierwszego Borderlands. Premiera tytułu nastąpi 21 września tego roku.

Do premiery Borderlands 2, która nastąpi 21 września tego roku, zostało już niewiele czasu. Firma Cenega potwierdziła, że tytuł cieszy się ogromną popularnością wśród rodzimych graczy. Co więcej, dystrybutor zwrócił uwagę na to, że fakt ten odzwierciedlił się w zsumowanej liczbie złożonych pre-orderów (wersje PC, PS3, Xbox 360), których ma być dziesięciokrotnie więcej od podobnych zamówień dokonanych trzy lata temu, w przypadku pierwszego Borderlands. Niestety, Cenega nie podała przy tym żadnych konkretnych danych liczbowych, tak więc nie wiemy czy przedsprzedażą drugiej części serii zainteresowanych było 1000 czy 10000 osób.

Borderlands 2 zostanie wydane w Polsce w edycji standardowej, limitowanej Vault Hunter’s Edition oraz kolekcjonerskiej Ultimate Loot Chest, o czym pisaliśmy kilka miesiecy temu. Wszystkie trzy edycje, w wydaniu premierowym, mają być rozprowadzane z kodem umożliwiającym odblokowanie zestawów DLC, zawierających nowe bronie oraz klasę postaci. W tym i przyszłym roku, studio Gearbox ma zamiar udostępnić graczom odpłatnie jeszcze cztery duże dodatki. Warto dodać, że gra, w przeciwieństwie do pierwszej odsłony, nie zostanie zlokalizowana, a dialogi postaci oraz teksty będą dostępne jedynie w języku Szekspira.

  1. Oficjalna strona Borderlands 2
  2. Wybitnie rozrywkowa rzeź - graliśmy w Borderlands 2 na gamescom 2012!