Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 września 2012, 19:04

Thunder Wolves – helikopterowa zręcznościówka od Ubisoftu

Firma Ubisoft zapowiedziała nową grę zręcznościową Thunder Wolves, która pozwoli nam wcielić się w pilotów helikopterów bojowych. Tytuł trafi na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputery PC.

Na pierwszy kwartał 2013 roku Ubisoft zapowiedziało premierę trójwymiarowej zręcznościówki Thunder Wolves. Gra, która trafi na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3, pozwoli nam wcielić się w pilotów jednego z 30 modeli helikopterów bojowych. Jej producentem jest węgierskie studio Most Wanted Entertainment, do tej pory prezentujące graczom głównie tytuły casualowe na platformy mobilne oraz konsole.

W trackie rozgrywki gracze zasiądą za sterami helikopterów, walcząc z globalnym terroryzmem. Zróżnicowane misje będą polegały na eliminacji konkretnych celów, takich jak budynki i pojazdy wojskowe, eskorcie konwojów oraz walkach powietrznych. Jednostki wrogów oraz konstrukcje zbudowane na polach bitew będzie można niszczyć za pomocą zróżnicowanego uzbrojenia. Bawić będziemy się w trybie dla pojedynczego gracza jak i w kooperacji, w którym jedna osoba wciela się w pilota, a druga w operatora działka. Tytuł będzie dostępny jedynie w dystrybucji cyfrowej.