Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3PCX360
Okładka Thunder Wolves (PS3)

Thunder Wolves

Trójwymiarowa zręcznościówka pozwalająca nam wcielić się w pilota wojskowego helikoptera. Wykonujemy szereg zróżnicowanych misji polegających na ostrzale i niszczeniu jednostek i budynków wroga, eskorcie konwojów, a także obronie konkretnych pozycji na polu bitwy.

Zręcznościowe | helikoptery | kooperacja

Okładka Thunder Wolves (PS3)

data premiery gry:

15maj2013

PC

12cze2013

X360

19cze2013

PS3

Thunder Wolves to trójwymiarowa zręcznościówka, w której zasiadamy za sterami współczesnych helikopterów bojowych. Producentem jest węgierskie studio Most Wanted Entertainment, które do tej pory znane było głównie dzięki tytułom casualowym przeznaczonym na platformy mobilne oraz konsole Wii i Nintendo DS. Wydawcą i dystrybutorem gry jest Ubisoft.

W trackie rozgrywki wcielamy się w doświadczonego pilota helikoptera bojowego, który wraz z innymi członkami swojego oddziału walczy z siłami terrorystów. W czasie kampanii bierzemy udział w serii zróżnicowanych misji wojskowych. Polegają one na eliminacji konkretnych celów, takich jak budynki i pojazdy wojskowe, eskorcie konwojów oraz walkach powietrznych.

Areną zmagań z „wrogami wolności” są lokacje rozsiane po całym świecie. Jednostki przeciwnika oraz konstrukcje zbudowane na polach bitew można niszczyć za pomocą uzbrojenia, takiego jak działka czy rakiety. Warto zaznaczyć, że do dyspozycji graczy oddano przeszło 30 modeli śmigłowców wojskowych, różniących się osiągami, takimi jak szybkość czy zwrotność. Bawić możemy się nie tylko samotnie, ale również i w trybie kooperacji, w którym jedna osoba wciela się w pilota, a druga w operatora broni.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-2  

Ocena czytelników: 1 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 4,1 / 10 na podstawie 15 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Thunder Wolves

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Thunder Wolves

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Thunder Wolves – helikopterowa zręcznościówka od Ubisoftu
Thunder Wolves – helikopterowa zręcznościówka od Ubisoftu

wiadomość6 września 2012

Firma Ubisoft zapowiedziała nową grę zręcznościową Thunder Wolves, która pozwoli nam wcielić się w pilotów helikopterów bojowych. Tytuł trafi na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputery PC.

PC
PS3
X360