Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2018, 15:51

Black Friday zawitał na GOG.com

Doczekaliśmy się, promocja z okazji czarnego piątku trafiła na platformę GOG.com. Wśród przecenionych tytułów znalazły się produkcje klasyczne, jak i te świeże. W ofercie ponad 650 gier, z cenami obniżonymi do 90%.

Wiedźmin za niecałe pięć ziko? Bardzo proszę. - Black Friday zawitał na GOG.com - wiadomość - 2018-11-22
Wiedźmin za niecałe pięć ziko? Bardzo proszę.

Już jutro najpopularniejsze święto zakupów - Black Friday. Z tego powodu największe firmy na rynku gier wideo ruszyły do boju o pieniądze graczy, kusząc ich coraz to nowszymi przecenami. Informowaliśmy Was już o ofertach dostępnych w sklepie Xboksa oraz PlayStation, a także na Steamie. Teraz do grona platform oferujących korzystne ceny dołączył rodzimy GOG.com. Serwis oferuje 650 tytułów objętych promocją, pośród których znajdują się takie przecenione nawet o 90%. Gry w niższych cenach będzie można kupić do wtorku 27 listopada, do godziny 23:59:59. W ofercie znajdują się naturalnie tylko produkcje na PC.

Wśród tytułów dostępnych w niższej cenie znajdziemy między innymi pierwszą i drugą część Wiedźmina, Fallouta 3 oraz New Vegas, a także kilka klasycznych gier RPG, takich jak Pillars of Eternity, Divinity: Original Sin, Neverwinter Nights czy Baldur’s Gate. Każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie.

Wybrane przecenione tytuły z okazji Black Friday na platformie GOG.com:

 1. Divinity: Original Sin II Definitive Edition - 105,19 zł
 2. Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku - 59,99 zł
 3. Kingdom Come: Deliverance - 129,29 zł
 4. Frostpunk - 73,79 zł
 5. Dragon Age: Origins Ultimate Edition - 21,29 zł
 6. Fallout, Fallout 2 - 9,29 zł każdy
 7. Torment: Tides of Numenera - 49,99 zł
 8. Mafia III Deluxe Edition - 69,29 zł
 9. Saints Row IV Game of The Century Edition - 21,39 zł
 10. Dead Space - 21,29 zł

Pełną listę przecenionych tytułów możecie znaleźć tutaj. W ofercie znalazło się miejsce zarówno dla starych dobrych gier, jak i pozycji tegorocznych. Przypomnijmy, że wszystkie przecenione tytuły nie zawierają zabezpieczeń DRM. Dodatkowo, przy zakupie można liczyć na oficjalne tapety, materiały graficzne czy ścieżki dźwiękowe z wybranej gry.

 1. Oficjalna strona internetowa GOG.com