Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 kwietnia 2010, 18:32

Beta Ghost Recon: Future Soldier dla nabywców Splinter Cell: Conviction

Osoby czekające na Ghost Recon: Future Soldier powinny rozważyć zakup gry Splinter Cell: Conviction, której wersja na Xboksa 360 wyjdzie w przyszłym tygodniu (15 marca w Polsce). Nie chodzi o to, że produkcje są do siebie podobne – według informacji pochodzących ze sklepu GameStop, posiadanie drugiej z nich zagwarantuje dostęp do bety pierwszej.

Osoby czekające na Ghost Recon: Future Soldier powinny rozważyć zakup grySplinter Cell: Conviction, której wersja na Xboksa 360 wyjdzie w przyszłym tygodniu (15 kwietnia w Polsce). Nie chodzi o to, że produkcje są do siebie podobne – według informacji pochodzących ze sklepu GameStop, posiadanie drugiej z nich zagwarantuje dostęp do bety pierwszej.

Na łamach wspomnianego sklepu możemy przeczytać, że zarezerwowanie egzemplarza Splinter Cell: Conviction oznacza otrzymanie ekskluzywnego dostępu do sieciowej bety Ghost Recon: Future Soldier. Testy podobno zostaną przeprowadzone wyłącznie na konsoli Xbox 360 i do wzięcia udziału będzie wymagane posiadanie oryginalnej płyty z nowego Splinter Cella.

Ghost Recon: Future Soldier to kolejna odsłona dobrze znanej serii sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego (który „odpowiada” również za Splinter Cella). W grze zobaczymy mnóstwo najnowocześniejszych gadżetów i technologii wojskowych, o których Sam Fisher może co najwyżej pomarzyć. Żeby sie o tym przekonać wystarczy sprawdzić niedawny film promocyjny.

Ubisoft zamierza zastosować wszystkie chwyty żeby wypromować nowe przygody swojego bohatera. Podobne rozwiązanie marketingowe stosowano w przeszłości wielokrotnie (np. w przypadku Crackdown i Halo 3, Halo: ODST iHalo: Reach, czy inFamous i Uncharted 2). Przypominamy, że Splinter Cell: Conviction zostanie wydany na pecetach z opóźnieniem.