Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2010, 10:49

autor: Adrian Werner

Ghost Recon: Future Soldier - nowy filmik promujący z udziałem żywych aktorów

Ghost Recon: Future Soldier jest bez wątpienia jedną z najważniejszych pozycji w planie wydawniczym Ubisoftu i wydawca ten nie szczędzi środków na promocję tego tytułu. Najnowszym tego rezultatem jest wypuszczony właśnie filmik promujący grę.

Ghost Recon: Future Soldier jest bez wątpienia jedną z najważniejszych pozycji w planie wydawniczym Ubisoftu i firma nie szczędzi środków na promocję swojej produkcji. Najnowszym tego rezultatem jest wypuszczony właśnie krótki film promujący grę.

Ghost Recon: Future Soldier - nowy filmik promujący z udziałem żywych aktorów - ilustracja #1

Filmik nie zawiera oczywiście żadnych scen z samej gry, ale oprócz tego, że prezentuje się po prostu wyśmienicie, ma tę zaletę, że można w nim zobaczyć jak prezentują się w akcji wszystkie te futurystyczne gadżety, z których korzystać będziemy w najnowszej odsłonie Ghost Recon.

Przede wszystkim pokazano jak wygląda słynny już ( i bardzo kontrowersyjny) kamuflaż termooptyczny. Jego możliwości prezentują się nader okazale, choć odrobinę dziwnie patrzy się na żołnierza przemykającego metr od rosyjskiego patrolu. Oddziałowi „duchów" towarzyszy także mobilny robot, dysponujący potężną siłą ognia. Co ciekawe, analogicznym „pseudo mechem" dysponują również wrogowie, co pozwala mieć nadzieję, że w grze nie będziemy mieli obezwładniającej przewagi technologicznej nad nieprzyjaciółmi (co może byłoby i przyjemne, ale równocześnie śmiertelnie nudne). Ostatnim gadżetem jest zamontowana na plecach żołnierzy mini wyrzutnia pocisków samonaprowadzających. Cały filmik można obejrzeć tu:

Wszystko to łącznie prezentuje się doskonale, choć fani wychowani na realistycznych taktycznych strzelaninach, takich jak pierwsza część Ghost Recon, będą rwać włosy z głowy patrząc na to, co się tu wyrabia. Natomiast dla reszty graczy szykuje się po prostu kolejna świetna strzelanina.