Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2005, 12:03

autor: ComCo

Battlefield 2: Special Forces w sprzedaży

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do amerykańskich sklepów trafiły pudełka z Battlefield 2: Special Forces - oficjalnym rozszerzeniem tej jakże popularnej strzelanki pierwszoosobowej. Przy okazji na falach Internetu pojawił się również patch, o którym informowaliśmy wczoraj.

alZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do amerykańskich sklepów trafiły pudełka z Battlefield 2: Special Forces - oficjalnym rozszerzeniem tej jakże popularnej strzelanki pierwszoosobowej. Przy okazji na falach Internetu pojawił się również patch, o którym informowaliśmy wczoraj.

W Polsce opisywany dodatek będzie nosił podtytuł Jednostki Specjalne. Jak zapowiada firma Electronic Arts Polska, całość powinna być dostępna do nabycia począwszy od 25 listopada. Już teraz można jednak zapłacić 29,99 EUR, pobrać grę i być jedną z pierwszych osób, które sprawdzą nowości wprowadzone przez add-on w akcji w dniu premiery - szczegóły znajdziecie tutaj.

Battlefield 2: Special Forces w sprzedaży - ilustracja #1

Special Forces skupia się na odzwierciedleniu potyczek elitarnych oddziałów specjalnych, tak diametralnie różniących się od starć regularnych oddziałów wojskowych. Pozwala ono na wcielenie się w żołnierza jednej z sześciu frakcji, którymi są: Navy SEALs, SAS, Specnaz, MEC Special Forces, Rebelianci oraz powstańcy. Podobnie jak w pierwowzorze, tak i tutaj zmagamy się z przeciwnikami w jednym trybie rozgrywki, jakim jest Conquest. Dodatek oferuje swoim nabywcom kilka nowych „pól bitewnych”, pozwalających m.in. zmagać się na terenach zurbanizowanych, lotnisku, czy też walczyć z oponentami na mapach nocnych, używając noktowizora, będącego nowym elementem wyposażenia ekwipunku. Wzbogacony został także arsenał broni, który zawiera 12 nowych narzędzi eksterminacji, w tym np. karabin FNScar przeznaczony dla armii amerykańskiej.

Battlefield 2: Special Forces w sprzedaży - ilustracja #2

Po więcej informacji dotyczących Battlefield 2: Special Forces zapraszam na łamy Encyklopedii GRY-OnLine.