Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2011, 10:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Batman: Arkham City w „złocie”. Twórcy kończą prace nad dodatkami DLC

Zespół RockSteady Studios ogłosił, że gra Batman: Arkham City uzyskała „złoty” status. Tym samym produkcja tytułu została zakończona i nic nie powinno zakłócić jej wydania. Deweloper potwierdził także, że finalizowane są prace nad dodatkami DLC.

Sefton Hill (menadżer ds. kontaktów ze społecznością) ze studia RockSteady ogłosił na łamach oficjalnego forum, że gra Batman: Arkham City uzyskała „złoty” status. Teraz deweloper skupia się na pracach nad dodatkami DLC.

„Ozłocenie” długo oczekiwanej produkcji oznacza, że trafiła właśnie do tłoczni i nic nie powinno przeszkodzić w zaplanowanej premierze. Przypomnijmy, że konsolowe edycje Batman: Arkham City zadebiutują 21 października w Europie, podczas gdy pecetowcy będą musieli poczekać do listopada.

Sefton Hill kończy wpis na forum zdaniem: „Obecnie zespół koncentruje się na finalizowaniu prac nad kilkoma naprawdę fajnymi dodatkami DLC, ale główną wiadomością jest to, że... Batman powraca!”. Płatne rozszerzenia zostały niedawno oficjalnie potwierdzone, a w jednym z nich autorzy skoncentrują się na dodatkowych przygodach Catwoman.

Batman: Arkham City przygotowywany jest z myślą o PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. W naszym kraju tytuł zostanie wydany przez firmę Cenega w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami na wszystkich platformach.