Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2011, 11:57

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Płatne dodatki do Batman: Arkham City potwierdzone. Catwoman w roli głównej

Doniesienia o płatnych DLC do gry Batman: Arkham City zostały potwierdzone. Pierwsze skrzypce w fabularnych dodatkach do produkcji autorstwa RockSteady będzie grać Kobieta-Kot.

Wszystko wskazuje na to, że doniesienia dotyczące płatnych dodatków DLC do gry Batman: Arkham City mają w sobie sporo prawdy. Twórcy skoncentrują się w nich na przygodach Catwoman.

Płatne dodatki do Batman: Arkham City potwierdzone. Catwoman w roli głównej - ilustracja #1

Potwierdzenie domysłów, które snuliśmy po tegorocznym konwencie Comic-Con, pochodzi z opisu oficjalnego poradnika do Batman: Arkham City oferowanego przez firmę GameStop. Znaleźć w nim możemy informację o czterech misjach dla Catwoman. Aktualnie nie wiemy, czy zostaną one wydane pojedynczo, czy w ramach jednego dużego DLC. Warto pamiętać o tym, że Robin też będzie grywalną postacią i niewykluczone, że twórcy z RockSteady również dadzą mu szansę na wykazanie się w niewielkich płatnych DLC.

Opis oficjalnego poradnika zdradził też inne, nie mniej ciekawe informacje dotyczące Batman: Arkham City. Wynika z nich, że studio RockSteady zaoferuje graczom dwanaście misji pobocznych, które trzeba będzie wcześniej odblokować. W nagrodę za ich ukończenie, otrzymamy dostęp do ciekawych informacji z życia kilku głównych postaci z uniwersum Batmana.

Płatne dodatki do Batman: Arkham City potwierdzone. Catwoman w roli głównej - ilustracja #2

Batman: Arkham City zadebiutuje w Europie 21 października na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. W naszym kraju gra zostanie wydana przez firmę Cenega w angielskiej wersji językowej z polskimi napisami.