Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2011, 11:24

autor: Mateusz "Kono" Kądziołka

Znamy wymagania sprzętowe gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Przedstawiciele firmy Snowblind Studios udostępnili wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy.

Poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej wersji gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy. Ujawniono je za pośrednictwem oficjalnej strony produkcji autorstwa Snowblind Studios.

Przedstawiciele studia deweloperskiego nie sprecyzowali, czy mamy do czynienia z wymaganiami minimalnymi. Jednakże, biorąc pod uwagę podany zestaw podzespołów, można całkiem śmiało przypuszczać, że chodzi tutaj raczej o peceta, na którym uruchomimy grę na najniższych ustawieniach.

Znamy wymagania sprzętowe gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy - ilustracja #1

Wymagania Sprzętowe:

  • Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz / Athlon 64 X2 4400
  • Pamięć operacyjna: 2 GB
  • Karta grafiki: GeForce 8600 / Radeon HD 2600
  • Dysk twardy: 10 GB
  • System operacyjny: Windows XP / Vista / 7

Twórcy zaznaczyli, że gra będzie oferować obsługę pada z Xboksa 360 oraz kontrolę rodzicielską dostępną w Windows Vista i Windows 7. Przypomniano też, że pecetowa wersja Władcy Pierścieni: Wojna na Północy będzie wymagać rejestracji na serwisie Steam.

Władca Pierścieni: Wojna na Północy to produkcja action/RPG, bazująca zarówno na licencji książkowej, jak i filmowej adaptacji Władcy Pierścieni. Gra zadebiutuje 25 listopada na pecetach, PlayStation 3 i Xboksie 360. W naszym kraju wyda ją firma Cenega w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej, kinowej (napisy) lub angielskiej.