Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2011, 12:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Mark of the Assassin - kolejny fabularny dodatek DLC do gry Dragon Age II

Fani gry Dragon Age II doczekają się kolejnego fabularnego dodatku DLC. W rozszerzeniu Mark of the Assassin zobaczymy m.in. elfią zabójczynię Tallis, która jest także główną bohaterką nadchodzącego internetowego miniserialu Dragon Age: Redemption.

Firma BioWare zapowiedziała kolejny fabularny dodatek DLC do gry Dragon Age II. Mark of the Assassin ukaże się w przyszłym miesiącu. Poniżej możecie obejrzeć jego pierwszy zwiastun.

W rozszerzeniu Hawke razem z elfią zabójczynią Tallis ma za zadanie wykraść skarb o nazwie Heart of the Many. Przedmiot jest ukryty w krypcie orlezjańskiego barona, strzeżonej przez jego prywatną armię i zaklęcia magiczne. Misję utrudnia fakt, że teren najeżony jest niebezpiecznymi pułapkami i potworami.

Dodatkowym smaczkiem dla fanów jest fakt, że Tallis jest także główną bohaterką miniserialu Dragon Age: Redemption, od jakiegoś czasu współtworzonego przez firmę BioWare i scenarzystkę Felicię Day. To właśnie ona wciela się tam w elfkę i użyczy jej swojego głosu także w dodatku do gry. Całkiem możliwe, że pojawią się w nim pewne nawiązania do internetowej produkcji.

Mark of the Assassin zadebiutuje 11 października w serwisach dystrybucji cyfrowej na Xboksie 360 oraz pecetach i 12 października w europejskiej wersji PlayStation Network. Na razie nie znamy ceny rozszerzenia, ale zapewne zostanie ustalona na tym samym poziomie, co w przypadku wydanego pod koniec lipca dodatku Dziedzictwo, kosztującego 800 punktów Microsoftu/BioWare lub 36 złotych.