Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 00:59

autor: Michał "Ender" Kułakowski

Assassin's Creed: Unity – data premiery, gameplay, rozgrywka dla 4 osób w co-opie [news zaktualizowany]

Na konferencji Microsoftu oraz firmy Ubisoft zaprezentowano pierwsze filmy z rozgrywki pochodzące z Assassin's Creed: Unity. Producenci tytułu pokazali, jak w akcji wygląda tryb kooperacji przeznaczony dla czterech graczy oraz otoczenie i nowe animacje postaci. Poznaliśmy również ostateczną datę premiery produkcji.

Jak można było się spodziewać, w programie konferencji Ubisoftu pojawił się duży segment poświęcony Assassin's Creed: Unity. Przede wszystkim, poznaliśmy oficjalną datę premiery gry. W Europie nastąpi ona 31 października, w USA będzie miała miejsce tradycyjnie trzy dni wcześniej. Zobaczyliśmy też kolejny gameplay, tym razem zrealizowany na żywo na scenie. Nie zabrakło również nowego filmowego trailera, wprowadzającego nas w klimat Rewolucji Francuskiej.

Chociaż Ubisoft organizuje dziś własną konferencję, francuskiego koncernu nie zabrakło także na imprezie Microsoftu. Producenci gry Assassin's Creed: Unity przedstawili zebranym pierwszy gameplay, prezentujący w akcji czteroosobowy tryb kooperacyjny, który będzie częścią kampanii fabularnej. Ma on według twórców kompletnie odmienić i odświeżyć serię. Na filmie zobaczymy jak drużyna asasynów włamuje się do posiadłości arystokraty obleganej przez wściekłych mieszkańców Paryża.

Assassin's Creed: Unity ukaże się na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry Assassin's Creed