Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2014, 19:52

autor: Góral

Assassin's Creed: Unity na dwóch nowych zwiastunach

Fani wyczekujący gry Assassin's Creed: Unity otrzymali dziś nie jeden, a dwa nowe zwiastuny produkcji. Nagrania, z których jedno przedstawia realia historyczne tytułu, a drugie ukazuje fragmenty rozgrywki, zostały opatrzone napisami w rodzimym języku.

Firma Ubisoft opublikowała dwa nowe zwiastuny jednej z najbardziej wyczekiwanych gier akcji bieżącego roku - Assassin's Creed: Unity. Na powyższym nagraniu przedstawiono realia Rewolucji Francuskiej, podczas której toczyć będzie się akcja produkcji. Z kolei poniższy materiał to efektowne wideo, zawierające fragmenty rozgrywki. Oba zwiastuny obejrzycie z polskimi napisami. Przypominam, że tytuł zadebiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach PC 28 października (u nas 3 dni później) bieżącego roku, przy czym grę można zamawiać od kilkunastu dni w ramach przedsprzedaży. Dodatkowo Ubisoft przygotował także program „Jedność”, w którym do zdobycia są cyfrowe dodatki, a zabawa polega na realizowaniu kodów przedsprzedażowych z członkami swojej drużyny. Szczegóły na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie akcji.

Assassin's Creed: Unity to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych obecnie serii gier wideo. Tytuł rozpocznie zupełnie nowy rozdział w historii marki z kilku powodów. Przede wszystkim będzie to „nowy narracyjny start”, jak stwierdził ostatnio Alex Amanci, dyrektor kreatywny produkcji. Unity jest także pierwszą częścią Assassin's Creed, która jest tworzona z wyłącznie myślą o najnowszych konsolach i komputerach PC. Dzięki czemu twórcy mogą zaszaleć i stworzyć dużo lepszą oprawę graficzną. Projekt zaoferuje także kooperację online dla czterech graczy, bardziej naturalny system poruszania się postaci i inne nowości, o których przeczytacie m.in. w naszej zapowiedzi.