Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2014, 12:00

autor: Meehow

Assassin’s Creed: Unity – ruszyła przedsprzedaż

Ruszyła przedsprzedaż Assassin’s Creed: Unity. Już teraz można zamawiać grę, do której dołączony jest cyfrowy dodatek oferujący nowy strój i broń. Można także wziąć udział w specjalnym programie „JEDNOŚĆ”, w którym do zdobycia są inne, niestety tylko wirtualne, gadżety.

Assassin’s Creed: Unity - Assassin’s Creed: Unity – ruszyła przedsprzedaż - wiadomość - 2014-06-24
Assassin’s Creed: Unity

Przedsprzedaż Assassin’s Creed: Unity oficjalnie ruszyła. Już teraz można przedpremierowo zamówić najnowszą odsłonę uznanej na całym świecie serii, do której dołączony jest cyfrowy dodatek – Pakiet Muszkietera – oferujący nowy strój i broń. Można także wziąć udział w specjalnym pre-orderowym programie „JEDNOŚĆ”, w którym do zdobycia są inne, choć niestety tylko wirtualne, gadżety. Zapisać się można pod tym adresem; za samo dołączenie otrzymuje się Szablę honorową (tak, wirtualną). Przy zrealizowaniu czterech kodów przedsprzedażowych (jako czteroosobowa drużyna, którą można stworzyć, lub do której można dołączyć) odblokowuje się pozostałe add-ony w postaci dodatkowej broni, ubioru, oficjalnej ścieżki dźwiękowej, komiksu, a także dodatkową misję w grze.

Pakiet Muszkietera - Assassin’s Creed: Unity – ruszyła przedsprzedaż - wiadomość - 2014-06-24
Pakiet Muszkietera

Co ciekawe, europejska kampania pre-orderowa jest co najmniej mało ciekawa w porównaniu z tą, która prowadzona jest za oceanem. Twórcy Assassin’s Creed: Unity mają ciekawą ofertę dla amerykańskich graczy, którzy złożyli lub złożą przedpremierowe zamówienie na grę – w każdy piątek odbywa się losowanie, gdzie nagrodami są rozmaite fizyczne gadżety (od drobnych w rodzaju słuchawek po zestaw kina domowego czy konsole) i cyfrowe dodatki związane z Assassin’s Creed: Unity. Ich liczba jest ograniczona, a gdy komuś uda się zdobyć daną nagrodę, znika ona bezpowrotnie z puli. Losowanie odbywa się na zasadzie gry w tzw. jednorękiego bandytę. Bajery, które są do zgarnięcia, można obejrzeć na poniższym filmiku.

Gdyby tego było mało, dodatkowo możliwe jest wygranie wycieczki do Paryża (ze wszystkimi kosztami pokrytymi), „by odkryć sekretną historię stojącą za grą”. Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawy sposób na zachęcenie do złożenia przedpremierowego zamówienia, a także… dość przykra wiadomość dla europejskich graczy. Nawet Francja nie otrzymała podobnej kampanii, mimo iż jest ojczyzną firmy Ubisoft Entertainment. W tym momencie pozostaje już tylko nadzieja, że rynek europejski jednak zostanie uznany za wystarczająco atrakcyjny na podobną akcję.

Assassin’s Creed: Unity zadebiutuje 28 października (w Polsce 31 października) na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja pecetowa ma ukazać się bez żadnej obsuwy względem konsolowych, o czym pisaliśmy wczoraj, choć należy pamiętać, że podobne zapowiedzi były składane przed premierą Assassin’s Creed IV: Black Flag, a wszyscy wiemy, jak ostatecznie wyszło.