Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2014, 12:36

autor: Góral

Armie Frontu Zachodniego - samodzielny dodatek do Company of Heroes 2 zadebiutował na rynku

Od dziś fani gry strategicznej Company of Heroes 2 mogą nabyć samodzielne rozszerzenie Armie Frontu Zachodniego (The Western Front Armies), które dedykowane jest zabawie w multiplayerze. Tytuł można nabyć u polskich sprzedawców w cenie około 60 zł.

Armie Frontu Zachodniego to samodzielny dodatek do gry Company of Heroes 2. - Armie Frontu Zachodniego - samodzielny dodatek do Company of Heroes 2 zadebiutował na rynku - wiadomość - 2014-06-24
Armie Frontu Zachodniego to samodzielny dodatek do gry Company of Heroes 2.

Fani gier strategicznych, a zwłaszcza produkcji studia Relic Entertainment – Company of Heroes 2 – otrzymali dziś zapowiedziany w marcu bieżącego roku samodzielny dodatek Armie Frontu Zachodniego (The Western Front Armies). Tytuł sprzedawany jest w dwóch częściach (US Forces oraz Oberkommando West), które można kupić osobno w sklepie Steam w cenie 12,99 euro (około 54 zł) każda lub jako całość za 19,99 euro (około 83 zł). Jednak znacznie lepszym i tańszym rozwiązaniem jest wybranie jednej z propozycji rodzimych sprzedawców, którzy oferują zestawy składające się z obu wojsk, w cenach poniżej 60 zł. Przypominam, że Company of Heroes 2: Armie Frontu Zachodniego do działania nie wymaga podstawowej wersji gry.

Rozszerzenie dedykowane jest głównie fanom multiplayera, gdyż w jego skład wchodzi osiem nowych map do wieloosobowych rozgrywek, umiejscowionych na europejskim froncie zachodnim drugiej wojny światowej. Oprócz tego twórcy zatroszczyli się o nowe zdolności, ulepszenia i jednostki (w tym czołgi Sherman, działa Sturmtiger i Jagdtiger oraz samoloty P-47 Thunderbolt). Mimo wszystko chętni mogą toczyć boje także ze sztuczną inteligencją.

Company of Heroes 2 to kontynuacja jednej z najbardziej uznanych gier strategicznych. Produkcja ukazała się w czerwcu 2013 roku i, mimo iż nie dorównała legendarnej „jedynce”, to i tak zebrała bardzo dobre opinie, w tym także i u nas. Tytuł od momentu premiery wspierany jest o kolejne aktualizacje i dodatki. Mało tego, ostatnio studio Relic Entertainment ujawniło, że zamierza rozwijać swój projekt przynajmniej przez pięć najbliższych lat.