Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2021, 12:35

Company of Heroes 2 z lepszą wydajnością i stabilnością dzięki łatce 64-bit

Studio Relic wypuściło nową aktualizację do drugowojennej strategii Company of Heroes 2. Jej głównym zadaniem jest oficjalne dodanie wsparcia dla 64-bitowych systemów operacyjnych.

W SKRÓCIE
  1. Company of Heroes 2 otrzymało kolejną aktualizację.
  2. Oficjalnie wprowadza ona wsparcie dla 64-bitowych systemów, na których tytuł studia Relic ma działać lepiej i bardziej stabilnie.
  3. Patch wprowadza także szereg zmian w mapach.

W czerwcu tego roku gra Company of Heroes 2, czyli opracowana przez studio Relic kontynuacja drugowojennej strategii czasu rzeczywistego sprzed czternastu lat, będzie obchodziła siódme urodziny. Wciąż cieszy się ona sporą popularnością, w dużym stopniu dzięki trybowi wieloosobowemu. Świadczą o tym liczby – zgodnie z danymi serwisu Steamcharts, wczoraj w szczytowym momencie bawiło się w niej przeszło 8 tysięcy użytkowników Steama. Nic zatem dziwnego, że twórcy podtrzymują wsparcie dla swojego dzieła. Potwierdza to fakt, że w ostatnich godzinach otrzymało ono kolejną aktualizację.

Przede wszystkim najnowszy patch do Company of Heroes 2 ma za zadanie przystosować tytuł do współczesnych komputerów. Dlatego też oficjalnie wprowadza on wsparcie dla 64-bitowych systemów operacyjnych, z których korzysta obecnie większość graczy. Od teraz produkcja studia Relic ma na nich działać wyraźnie lepiej i bardziej stabilnie.

Company of Heroes 2 z lepszą wydajnością i stabilnością dzięki łatce 64-bit - ilustracja #1
Company of Heroes 2 wciąż jest wspierane.

A co z miłośnikami Company of Heroes 2 wciąż posiadającymi 32-bitowe systemy operacyjne? Na szczęście nie muszą oni rezygnować z zabawy. Z myślą o nich studio Relic wypuściło specjalną betę, nazwaną 32-bit Legacy. Aby zyskać do niej dostęp, musicie kliknąć tytuł w swojej bibliotece Steam prawym przyciskiem myszy, wybrać Właściwości, a następnie zakładkę Beta. Następnie należy rozwinąć listę dostępnych wersji beta, zaznaczyć pozycję „legacy_32bit” i potwierdzić. Program automatycznie ściągnie stosowne pliki.

Ponadto najnowszy patch do Company of Heroes 2 wprowadza kilka zmian do map obecnych w grze. Dodaje także parę nowych, stworzonych przez graczy, oraz usuwa szereg starszych z trybu Automatch. Pełną listę znajdziecie pod tym adresem.

Nowa aktualizacja do Company of Heroes 2 powinna się Wam ściągnąć automatycznie po uruchomieniu Steama. Jeśli tak się nie dzieje, spróbujcie zrestartować platformę. Natomiast w razie gdyby po zainstalowaniu patcha gra nie działała poprawnie, w pierwszej kolejności zróbcie weryfikację plików.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Company of Heroes
  2. Recenzja gry Company of Heroes 2 - Kompania braci na froncie wschodnim