Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2014, 12:05

autor: Jakub Mirowski

Assassin's Creed: Unity - czwarty patch pojawi się 15 grudnia

Już w najbliższy poniedziałek pojawi się czwarty patch do Assassin's Creed: Unity. Ma on poprawić stabilność i płynność gry, a także usprawnić działanie trybu wieloosobowego.

Assassin's Creed: Unity miało swą premierę nieco ponad miesiąc temu i od tamtego czasu stało się obiektem krytyki ze strony graczy, którzy oskarżają Ubisoft o wypuszczenie niesprawdzonego i niedokończonego produktu. Francuska firma stara się więc jak może, by naprawić swoje dzieło – już w poniedziałek 15 grudnia na wszystkich platformach ukaże się czwarty patch.

Czwarta łatka ma poradzić sobie z wszystkimi najważniejszymi problemami Assassin's Creed: Unity. - Assassin's Creed: Unity - czwarty patch pojawi się 15 grudnia - wiadomość - 2014-12-13
Czwarta łatka ma poradzić sobie z wszystkimi najważniejszymi problemami Assassin's Creed: Unity.

Łatka została zapowiedziana już kilka dni temu. Według Ubisoftu ma ona wyeliminować większość z pozostałych zgłaszanych przez graczy usterek. Najważniejszym usprawnieniem będzie z pewnością poprawienie stabilności, wydajności oraz płynności Unity – ten ostatni aspekt został zupełnie pominięty w poprzednim patchu. Ponadto lepiej działać ma rozgrywka wieloosobowa: rozwiązane zostaną kłopoty z łącznością oraz systemem matchmakingu. Posiadacze nowej odsłony Assassin's Creed wreszcie będą więc mogli bawić się w sieci bez obaw o nagłe wyrzucenie z gry. Łatka trafi do sieci już w poniedziałek i pojawi się jednocześnie na wszystkich docelowych platformach: PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Czy naprawiony przez patche Assassin's Creed: Unity może zyskać sympatię graczy? - Assassin's Creed: Unity - czwarty patch pojawi się 15 grudnia - wiadomość - 2014-12-13
Czy naprawiony przez patche Assassin's Creed: Unity może zyskać sympatię graczy?

Assassin's Creed: Unity zadebiutowało na rynku 11 listopada i szybko stało się jedną z najbardziej kontrowersyjnych premier tego roku. Gracze zarzucali producentowi, firmie Ubisoft, wydanie gry uginającej się pod ciężarem często uniemożliwiających satysfakcjonującą rozgrywkę błędów. Znalazło to swój wyraz w ocenach: społeczność zgromadzona na portalu Metacritic wystawiła najmocniej krytykowanej, PC-towej wersji notę 2.3/10, wyciągniętą z prawie tysiąca recenzji. W ramach rekompensaty francuska korporacja zaproponowała wszystkim, którzy kupili ten tytuł, bezpłatne DLC Dead Kings, natomiast posiadaczom przepustki sezonowej – jedną z innych produkcji studia.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Assassin's Creed: Unity
  2. Oficjalna strona internetowa firmy Ubisoft
  3. Recenzja gry Assassin's Creed: Unity – Arno Dorian, zabójca nowej generacji