Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2014, 12:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Final Fantasy Type-0 HD - znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej

Firma Square Enix ujawniła edycję kolekcjonerską gry Final Fantasy Type-0 HD. Za niecałe 100 euro fani otrzymają podstawkę i rozmaite dodatki, a także dostęp do ekskluzywnego dema Final Fantasy XV, zatytułowanego Episode Duscae.

Na oficjalnym blogu PlayStation firma Square Enix ujawniła edycję kolekcjonerską gry Final Fantasy Type-0 HD, która ukaże się w Europie 20 marca (w Stanach Zjednoczoncyh trzy dni wcześniej). Wydanie to sprzedawane będzie za 99,99 euro i zapewni dostęp do ekskluzywnego dema Final Fantasy XV, zatytułowanego Episode Duscae, które rozpowszechniane będzie wyłącznie w pierwszym nakładzie produkcji. Oprócz tego nabywcy kolekcjonerki otrzymają także samo Final Fantasy Type-0 HD oraz następujące elementy:

  • specjalne opakowanie typu Steelbook;
  • ścieżkę dźwiękową z piętnastoma utworami wybranymi przez kompozytora gry Takeharu Ishimoto;
  • 200-stronicową mangę dającą lepszy wgląd w bohaterów produkcji;
  • 80-stronicowy artbook;
  • pięć kart Ace’a.
Edycja kolekcjonerska gry Final Fantasy Type-0 HD. - Final Fantasy Type-0 HD - znamy zawartość edycji kolekcjonerskiej - wiadomość - 2014-12-13
Edycja kolekcjonerska gry Final Fantasy Type-0 HD.

Final Fantasy Type-0 HD to reedycja gry Final Fantasy Type-0 z handhelda PSP, dedykowana użytkownikom konsol PlayStation 4 i Xbox One. W związku z przeskoczeniem na znacznie potężniejszy sprzęt, twórcy zatroszczyli się o ulepszoną oprawę graficzną, pozostałe elementy pozostawiając praktycznie niezmienione. Edycja HD to jedyne wydanie tej produkcji, w które zagrają amerykańscy i europejscy fani serii, gdyż oryginał z 2011 roku nie wyszedł oficjalnie poza granice Japonii.